Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Lojik

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Lojik

Radyo Lojik

Radyo Lojik

Radyo Lojik Hakkında Bilgiler

Radyo Lojik Türkçe pop şarkılar ile dinleyenlerine hizmet veren bir radyo kanalıdır. Kanal Afyon ili üzerinden dinleyicisi ile buluşmaktadır. Karasal ağ üzerinden canlı dinlenebilen Lojik Fm, online olarakda hizmet vermektedir.

Türkçe pop müziğin son yıllarda rabet görmesi ile birlikte bu dalda radyo kanallarının ardı ardına açılması olağan olmuştur. Açılan radyo kanalları dinleyenlerine canlı radyo dinleme dışında her hizmeti vermekteydi. Fakat Radyo Lojik canlı radyo dinleme dalına yeni bir soluk kazandırarak bu olumsuz eğimi pozitif alana yönlendirerek tüm olumsuzlukları tabiricaizse kırmıştır.

Dinleyicisine sadece radyo dinleme dalında hizmet veren kanal, çizdiği politikadan asla ödün vermeden yoluna devam etmiştir. Objektif yayıncılık anlayışı diğer radyo kanallarına örnek olmuştur. Afyon ilinin en çok dinlenilen radyo kanalları arasına giren radyo bu başarısını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Hizmet için yola çıkan ve bu felsefesinden asla ödün vermeyen radyo kanalı aynı titizlikte 24 saat aralıksız yayın yapmaktadır. Sizler de bu başarılı radyo kanalını sorunsuz bir şekilde dinlemek ve sevdiklerinize dinlettirmek istiyorsanız radyo sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret ediniz.

Radyo Lojik Frekans Bilgileri

Afyon ili üzerinden 97.3 frekansını takip ederek radyo kanalı canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Lojik İletişim Bilgileri

Adres: Afyon Mavi Radyo T.V. Yay. A.Ş. Derviş Paşa Mahallesi Bilgi Caddesi Nezehat Ekşioğlu Apartmanı Kat:3, Daire 6 AFYONKARAHISAR
Stüdyo E-Posta: [email protected]
İstekleriniz İçin SMS Hattı: 3834 LOJIK
Sesli İstek Hattı: 0 272 212 07 62
E-Posta: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!