Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Manavgat

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Manavgat

radyo manavgat

radyo manavgat

Radyo Manavgat Hakkında

Radyo Manavgat Fm, 1995 yılında Radyo MRT adıyla yayın hayatına ilk adımını atmış ve bu isimle 2015 yılına kadar yayın hayatını sürdürmüştür. Radyo yakın zamanda da günümüzdeki adını almış ve bu isim altında yayın yaşamını sürdürmektedir. Akdeniz bölgesinin gözde radyolarından biri olan kanal, 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.

2015 Nisan ile birlikte köklü bir değişikliğe uğrayan Radyo Manavgat, yayın tarzını Türkçe pop yaparak en güncel ve en hit şarkıları yayın listesine taşımıştır. Kanal teknoloji ile birlikte gelişme göstermiş ve en son teknolojik aletler ile biz dinleyenlerine hizmet vermeye başlamıştır. Manavgat Fm gerek internet üzerinden gerek frekans adresi üzerinden hizmet verebilmektedir.

Akdeniz ve çevre bölgelerinde frekans ağı üzerinden dinleyebilirken, internet bağlantısı ile mevcut radyoyu dilediğiniz hernokta üzerinden dinleyebilirsiniz. Manavgat Fm’i ve aynı çatı altında yayın yapan diğer radyo kanallarımızı sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Manavgat Frekans Bilgileri

90.0 frekansını takip ederek radyo kanalını dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden de radyoyu 24 saat kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Radyo Manavgat İletişim Bilgileri

[email protected]
0242 746 92 94

İletişim Adresleri ve Frekansları!