Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Martı

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Martı

Radyo Martı

Radyo Martı

Radyo Martı Hakkında Bilgiler

Radyo Martı, Antalya’ dan yayın yapan yerel bir radyo kanalıdır. Tek yönlü bir yayın akışı olmayan bu radyo hemen her tarzda yayın yapmaktadır. Türkçe Pop Müzik yayının yanında Türk Halk Müziği ve Sanat Müziği yayını da yapan Radyo Martı bu önü ile sınırlı bir hedef kitleden sıyrılmayı başarıyor. Zorlu ve çeşidi bol radyoculuk serüveninde geniş dinleyici ağına seslenen radyoyu piyasada tutan en önemli etkenlerden biri bu olarak gösterilebilir.

Sektöre 1993 yılında giriş yapan Radyo Martı 98.0 frekansı ile yayın yapmaktadır. Radyonun seçkin ve istikrarlı dinleyici kitlesi, kanalın Anadolu Ajansı’ ndan aldığı özgün ve tarafsız haberleri sunmasından besleniyor. Radyo, Anadolu Ajansı’ ndan elde ettiği haber içerikleri ile gündemin nabzını tutuyor. Antalya ili başta olmak üzere Akdeniz Bölgesi’ nin sosyal, kültürel, ekonomik faaliyetlerine ışık tutan radyo kanalı bölge halkı tarafından severek takip ediliyor.

Jenerasyonun en sevdiği, en popüler müzik eserleri başta olmak üzere, bilinen Halk Müziği ezgilerine ve Sanat Müziği namelerine kesintisiz yer veren bu kanal bu yönü ile bölgenin en çok dinlenen kanalları arasında geliyor.
Müziğe, Antalya’ ya, Antalyalı’ ya, Türkiye’ye dair; en yeni, en tarafsız haber içeriklerini kesintisiz dinleyebileceğiniz Radyo Martı’ yı 98.0 frekansı ile Antalya ve çevresinden dinleyebilir, online dinleme olanağı sayesinde istediğiniz an canlı dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Martı Frekans Bilgileri

Antalya : 98.0
Ayrıca radyoyu internet üzerinden online olarakda dinleyebilirsiniz.

Radyo Martı İletişim Bilgileri

Muratpaşa / Antalya
Tel: 0 242 238 23 20 –0 242 238 23 21
Fax: 0 242 23823 22
İnternet Adresi : www.radyomarti.com.tr
E: Mail : [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!