Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Mavi

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Mavi

Radyo Mavi

Radyo Mavi

Radyo Mavi

Radyo Mavi arabesk fantazi şarkıları ile dinleyenlerine hizmet vermektedir. Radyo damar şarkı adına geniş bir arşive sahip olmanın yanında, kullandığı son teknoloji ilede dinleyenlerine hd kalitesinde bir yayın sunmaktadır. Arabesk radyoları arasında kendine has bir yol çizen ve bu yolda emin adımlar ile ilerleyen bir radyo kanalıdır. Radyo dinleyenleri kendisine hayran bıraktırmış kesintisiz yayını ilede 24 saat dinlenir olmuştur.

Bu radyo kanalında hangi değerli arabek fantazi şarkıcıların değerli bestelerine yer verilmiyorki… Orhan Gencebay’dan Ferdi Tayfur’a Müslüm Gürses’den Güllü’ye kadar nice değerli sanatçıların, değerli şarkılarını bu radyo kanalında kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Radyo Mavi dinlemenin ayrıcalığını ve farkını yaşamak ve yaşattırmak için ise bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Radyo Mavi Frekans Bilgileri

101.9 frekansından radyo kanalını dinleyebilirsiniz. 101.9 frekansı alanı içinde olmayan radyo dinleyicileri ise, internet üzerinden online olarak radyoyu dinleyebilirler. Dileriz ilerleyen zaman içerisinde radyo kanalı Türkiye’nin diğer illerinde de frekans ağı edinerek hem dinleyicilerini mutlu eder hemde daha geniş bir kitleye sesini duyurur.

Radyo Mavi İletişim Bilgileri

Reklam, istek, öneri ve şikayetler ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak iletebilirsiniz.
Adres: MUSTAFA PAŞA MAHALLESİ. BAĞDAT CADDESİ. 702/1 SOKAK. NO:1 GEBZE
Telefon: 0 262 643 14 60
0 262 643 14 61
E-mail: [email protected]
[email protected]
Arabesk fantazi şarkıların vazgeçilmez yeri ve dinleyenlerinin tutku dolu anlar yaşadığı Radyo Mavi sitemizden canlı dinlenir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!