Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Mega

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Mega

Radyo Mega

Radyo Mega

Radyo Mega

Radyo Mega, 1994 yılında yayına başlamış ve Türkiye’nin ilk özel radyoları arasında yerini almıştır. 2007 yılında Avrupa Müzik & Film bünyesine dahil olarak yeniden yapılanan ve “Ünlülerin Radyosu” formatı ile gündemdeki yerini genişleten Radyo kanalı Türkiye’nin ilk celebrity radyosu olmuştur.
Yayın akışında Türkçe pop şarkılara yer vermektedir. Yazlara damgasını vuran ve tüm zamanların en seçkin en popüler pop şarkılarını yayın akışına taşımaktadır. Dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunan radyo, dinleyenlerinden gelen istek şarkılarada yer vermektedir.

Pop müziğe düşkün ve popüler pop şarkılarını dinlemeyi seviyorsanız, doğru yerdesiniz… Radyo Mega siz değerli dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın sunabilmek için çalışmalarını aralıksız ilerletmektedir. Bu başarı abidesi radyo kanalını radyo sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Mega Frekans Bilgileri

Aşağıdaki iller üzerinden olan tüm radyo dinleyicileri radyo kanalını canlı olarak dinleyebilirler. Veya internet bağlantısı edinerekk online olarakda dinleyebilirler.
İSTANBUL 105.4
ANKARA 102.6
İZMİR 99.7
KOCAELİ 90.2
ADANA 88.2
ANTALYA 105.1
İZMİT 97.8
TEKİRDAĞ 105.8
BURSA 102.6
TRABZON 96.7
BODRUM 91.1

Radyo Mega İletişim Bilgileri

Palanga Caddesi No : 30
Ortaköy
İstanbul
Türkiye
e-Posta: [email protected]
Telefon: (0-212) 258-63-63 Kurumsal (0-212) 259 – 36 – 00 Canlı Yayın
Pop müziğe doymak ve kesintisiz radyo dinlemenin hazzını iliklerinize kadar hissetmek için Radyo Mega dinlemeye devam edin…

İletişim Adresleri ve Frekansları!