Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Megasite

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Megasite

Radyo Megasite

Radyo Megasite

Radyo Megasite

7 Kasım 1993 yılında Ankara’da yayın yaşamına başlamıştır. Radyo kanalı Ankara’nın ilk özel arabesk müzik çalan radyo kanalı olma özelliğini taşımaktadır. Megasite, Ankara ve çevre illerde yüksek ses kalitesi ile yayın yapmaktadır. Radyo kanalı 1993 yılından itibaren misyonunu değiştirmeden günümüze kadar gelmiştir. Radyo Megasite dinleyenlerine arabesk fantazi ve damar şarkılar çalmaktadır. ” Ne radyosuz kalın Ne de Radyo Megasite’siz ” sloganı ile bomba gibi rakipleri arasında yerini almış ve yayına başladığ ilk gündeki enerjisini hiç düşürmeden günümüze kadar gelmiştir.
Radyo kanalı sadece radyo dinlettirme dışında dinleyenlerini aydınlatıcı ve keyifli sohbetleri ilede zamanlarını doldurmaktadır. Büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan Radyo Megasite, hergeçen gün bu sayıyı arttırmaktadır. Sizlerde arabesk müzik tutkunuysanız doğru yerdesiniz… Arabesk müziğin en fantazi şarkıları ve en damar şarkıları reklamsız kesintisiz olarak burada çalmaktadır. Bu başarılı radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Megasite Frekans Bilgileri

İstanbul’dan 101.1 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı olarak dinleyebilirsiniz. 101.1 frekansından verim alamayan megasite dinleyicileri internet üzerinden bulundukları heralandan radyo kanalını online olarak dinleyebilirler.Radyo Megasite ile sevdiğiniz şarkıları sevdikleriniz ile sosyal medya araçları üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Radyo Megasite İletişim Bilgileri

Radyo kanalı resmi internet sayfası: www.radyomegasite.com
Megasite Radyo Televizyon Reklamcılık ve Organizasyon A.Ş.
Tel : +90.312 425 12 16
Canlı Yayın: +90.312 ( 425 06 16 – 425 68 48 )
Faks: +90.312 419 79 19
E-mail : [email protected]
Yukarıdaki iletişim bilgileri takip edilerek radyo kanalına ulaşabilirsiniz. Radyo Megasite ile ilgili görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz

İletişim Adresleri ve Frekansları!