Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Slow » Radyo Melankolik

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Melankolik

radyo melankolik

radyo melankolik

Radyo Melankolik Hakkında Bilgiler

90’lı yılların başında özel radyoların hayatımıza girmesiyle birlikte, yeni bir dönem başlamıştı. Evlerde ve işyerlerinde sabahtan açılan radyolar, geceye kadar kapatılmaz, hatta çoğu gece de radyo dinleyerek sabahlanırdı. Sonra ne oldu? 2000’li yıllara gelindiğinde, internetin de etkisiyle müziğe ulaşmak çok kolay oldu. Müzik artık radyoda dinlediğimiz bir şey değildi, müzik artık her yerdeydi. Cep telefonlarında, bilgisayarlarda, tabletlerde… Peki radyonun verdiği tadı verebildi mi? Asla…

İşte tam da bu düşünceden hareketle Radyo Melankolik, sizlere eski günlerdeki radyo dinleme alışkanlığını geri kazandırmak ve açtığınız zaman hiç kapatmak istemeyeceğiniz bir radyo olmak amacıyla 06.04.2015 tarihinde yayına başladı.

Radyo Melankolik’te ağırlıklı olarak 90ların, 80lerin ve biraz da 70lerin yerli ve yabancı, unutulmayan şarkılarına yer verilmektedir. Bununla birlikte, tamamen retro bir radyo da değildir. Güncel olan şarkılar da yayın akışında yer bulur. Radyo Melankolik web radyo lisansı Mesam tarafından kayıt altındadır.

Her sabah 09:00 – 13:00 arası EHL-İ KEYİF programında geçmişten ve günümüzden keyif dolu, moral deposu şarkılarla güne başlarsınız.

13:00 – 20:00 arası orta ritm ve slow şarkıların yer verildiği MELANKOLİK SLOW’u dinleyebilirsiniz.

Hafta içi her akşam 20:00 – 22:00 arasında SİZİN LİSTENİZ programında radyonun kontrolünü dinleyici ele geçirir. 2 saat boyunca 2 dinleyicinin hazırladığı şarkı listeleri yayınlanır.

Radyo Melankolik’te her cumartesi saat 17:00′de buram buram nostalji kokan SARMAŞIK programıyla Nuri Keser’i dinleyebilirsiniz.

Her pazar saat 17:00′de ise Tunca Tutkun’un hazırlayıp sunduğu B YÜZÜ programında, kasetlerin B yüzlerinde saklı kalmış, keşfedilmeyi bekleyen şarkıları bulabilirsiniz.

Radyo Melankolik Frekans Bilgileri

Melankolik Fm’in frekansı yoktur. Radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!