Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Mer
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Mer

Radyo Mer

Radyo Mer

Radyo Mer Hakkında Bilgiler

Radyo Mer, “Mersin’in En Canlı Radyosu.” sloganı ile Mersin ili ve çevresinden yayın akışı sağlayan yerel bir radyo kanalıdır. Mersinlilerin ve o bölgede yaşan halkın en çok dinlediği radyo kanalları arasında gelmektedir. Radyo Mer, pop ve slow müzik tarzında yayın yapmaktadır. En sevilen ve en hit pop, slow şarkıları günün her saati, aralıksız dinleyicileri ile buluşturan radyo kanalı, dillerde yer etmiş, gönülleri fetih etmiş, klasik hale gelmiş pek çok esere de yayın akışı içerisinde yer vermektedir.

100.4 frekansı ile bölgesel olarak sektörde var olan kanal, ilerleyen dönemlerde karasal yayın ağına erişmeyi hedeflemektedir. Radyonun yayın akışının büyük bir kısmını dinleyicilerden gelen istekler oluşturmaktadır. Özellikle sosyal medya üzerinden etkili bir iletişim ağı olan kanalda; dinleyenler başta Facebook aracılığı ile olmak üzere diledikleri şarkıyı duymak adına kanala mesaj bırakabiliyor, kısa bir süre zarfında duymak istedikleri şarkıları dinleyebiliyor.

Mersin ‘in en aktif, en güncel, en dinamik radyolarından Radyo Mer, hızlı bir yükseliş göstermekte. Halkın severek dinlediği radyo kanalının bu denli sevilmesinde dinleyicilerinin isteklerine verdiği önem en önemli etkenlerden biri olarak gösterilebilir. Ege bölgesinin tamamına hitap eden radyo birçok radyo kanalınada örnek olmaktadır. Hiçbir siyasi görüşe bağlı olmayan objektifliği elden bırakmayan radyo, bu politikasını istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Reklam alanında da titiz olan kanal, dinleyenlerine sözlü alandan daha çok sözsüz alana yer vererek hizmet vermektedir. Türk örf, adet, gelenek ve göreneklerinin dışında olan hiçbir reklama yer vermeyen kanal dinleyenlerinden tam puan almaktadır. Farklı ve orjinal çizgileri ile yayın hayatına kaldığı yerden devam eden Radyo Mer’i sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online ve canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Mer Frekans Bilgileri

100.4 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı edinerek dilediğiniz heryerden dinleyebilirsiniz.

Radyo Mer İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Cad. Erden İşhanı No:20 MERSİN
Telefon: +90 (324) 233 66 55 / 237 27 27 – +90 (324) 232 39 63
E-posta: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!