Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Mevlana

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Mevlana

Radyo Mevlana

Radyo Mevlana

Radyo Mevlana Hakkında Bilgiler

Radyo Mevlana, 20.02.2012 tarihinde Mersin ili üzerinde yayın yaşamına online olarak ilk adımını atmıştır. Radyo kanalı 24 saat kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. Ve ilahi, Ezgi, Sohbet, Aile, Çocuk, Eğitim Vs.. Programlarıyla Dinleyicileriyle buluşmaktadır.

Radyo kanalının ana yayın merkezi Toroslar Halkkent Mahallesidir. Radyo dini radyolar kategorisinde yayın yapmanın bilincinde ve bu doğrultuda hareket eden bir kanaldır. İnternet üzerinden online olarak yayın yapmasına rağmen kısa süre zarfında geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır.

Sizlerde günü keyifli bir şekilde geçirmek ve ilahi şarkılara doymak istiyorsanız sizleride bu radyo kanalını dinlemeye davet ediyoruz. Tek yapmanız gereken radyo sitemiz radyodinlesem.net üzerinden bizlere ulaşmak.

Radyo Mevlana Frekans Bilgileri

Karasal yayın ağı bulunmayan radyo kanalı, internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır. Radyo kanalını internet erişimi sağladığınız takdirde dilediğiniz heryerden sorunsuz olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Mevlana İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Gerekli iletişim bilgileri eklenildiği takdirde sayfamız yenilenecektir. Radyo Mevlana ilahi şarkıları kesintisiz çaldığı radyo kanalı…

İletişim Adresleri ve Frekansları!