Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Minber

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Minber

Radyo Minber

Radyo Minber

Radyo Minber Hakkında Bilgiler

Radyo Minber, Bursa ili üzerinden yayın yapan bir dini tematik radyodur. Radyo internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir. “Minber’den Cihana” sloganı ile yayın yaşamını sürdürmektedir. Tarihimizde Minber’in nedenli önemli olduğunun bilincinde olan radyo kanalı ismini burdan almıştır.

Minber Fm yayın hayatına yeni adım atmasına rağmen kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi elde etmiştir. Gün geçtikçe dinleyici sayısını pozitif yönde arttıran radyo kanalı, yayın akışında birbirinden değerli programlara yer vermektedir. Radyo kanalının bu programları arasında; Kuran-ı Kerim Meali, Radyo Tiyatrosu, Belgesel Saati, Çocuk Programları, Hadisi Şerif vb. birçok programı yayın akışına taşıyarak dinleyenlerine keyif dolu anlar yaşatmaktadır.

Alternatifi bol programlar ile diğer dini radyolardan sıyrılan Radyo Minber farkını ortaya koymaktadır. Özellikle dini radyolar kategorisinde dinleyicisini iyi gözlemleyen ve dinleyicisinin istekleri doğrultusunda bir yayın programı hazırlayan ender radyo kanalı bulunmaktadır. Bu radyolar arasında ise Minber Fm sıyrılarak dinleyenlerine kaliteli bir şekilde hizmet verdiğini tüm radyo kanallarına göstermektedir.

Radyo kanalının resmi internet sayfasını ziyaret ettiğimizde bizleri sade ve anlaşılır bir tema karşılamaktadır. Burdan da radyonun dinleyici odaklı bir altyapıya sahip olduğunu anlamaktayız. 2014 yılı itibariyle dini radyoların artış göstermesi ve buna nazaran bu kategoride dinleyenlerin ihtiyacını ve onların radyo açlığını doyuracak alternatif radyo kanallarının bulunmamasıda Minber Fm’i diğer radyo kanallarından ayıran en önemli özelliğinden biri olmuştur.

Sorunsuz bir şekilde ilahi şarkıları dinlemek beraberinde bu ilahi şarkıları sevdikleriniz ile paylaşmak istiyorsanız ziyaret etmeniz gereken en doğru radyo kanalındasınız. Canlı radyo dinlemenin keyfine varacağınız tek radyo kanalı…

Radyo Minber Frekans Bilgileri

Şuan sadece internet üzerinden hizmet veren radyo kanalını çeşitli radyo siteleri üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Minber İletişim Bilgileri

Reyhan Mah. 2. Bekirdede Sok. No: 28 K: 2
Osmangazi
Bursa
16030
Türkiye
Telefon: 0224 220 11 20

İletişim Adresleri ve Frekansları!