Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Mirbotan

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Mirbotan

Radyo Mirbotan

Radyo Mirbotan

Radyo Mirbotan

Radyo Mirbotan, Yöresel kürtçe şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışı içerisinde kürtçe şarkılar çalmaktadır. Doğu Anadolu başta olmak üzere dinleyici sayısı Türkiye’nin her ilinde mevcuttur. Başarılı radyo kanalı çizdiği yayın politikasından ödün vermeden ilerlemektedir. Kürtçe müzik yapan diğer radyo kanalları arasında önemli bir yere sahip olan radyo kanalı, internet üzerinden online olarak dinlenmektedir. Kürtçe müzik dalında geniş bir arşive sahip olan Radyo Mirbotan, dinleyenlerinden gelen istek şarkılara bu geniş arşivi sayesinde yanıt verebilmektedir. Kürtçe radyo dinlemek için doğru yerdesiniz.
Kürtçe müziğin efsane şarkılarını canlı canlı dinlemek ve sevdikleriniz ile bu şarkıları paylaşmak için, radyo sitemizi takip etmeniz yeterlidir.

Radyo Mirbotan Frekans Bilgileri

Karasal yaın ağı bulunmayan radyo kanalı, sadece internet üzerinden online yayın yapmaktadır. İnternet bağlantısı edindiğiniz takdirde birbirinden güzel kürtçe şarkıları dilediğiniz heryerden kesinitsiz olarak dinleyebilirsiniz. Arabada, iş yerinde, evinizde dinleyebileceğiniz bu radyo kanalı frekans adresi edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Radyo Mirbotan İletişim Bilgileri

Radyo kanalına aşağıda verilen resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Radyo internet sayfası: www.mirbotan.com/
Kürtçe şarkıları canlı canlı dinleyebileceğiniz tek yer Radyo Mirbotan, hız kesmeden yayın yaşamına devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!