Buradasınız: Anasayfa » Klasik » Radyo Mood

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Mood

Radyo Mood

Radyo Mood

Radyo Mood Hakkında Bilgiler

Radyo Mood Şubat 2012 yılında bir internet radyosu olarak yayın hayatına ilk adımını atmıştır. Radyo kanalı dinleyicilerine klasik şarkılar çalmaktadır. Radyo müzik anlayışını “Easy Listening” olarak yorumlamakta ve bu doğrultuda yayınlar sunmaktadır.

İnsanı dinginleştiren, dinlendirici ve sofistike; World Music, Acoustic, Old Record, Soundtrack, Pop, Soul tarzının yanı sıra kaliteli programcılarıyla Classic, Jazz, Easy Listening tarzında müzik yayınları da yapan Radyo Mood, ayrıca her gece 02.00 – 04.00 arası Chill-Out tarzında şarkılar çalarak, çok yönlü bir radyo olduğunu kanıtlıyor ve her an kulaklarınızda olmaya devam ediyor.

Ruhunuzun derinliklerine işleyecek olan bu şarkılar ile, negatif enerjiyi üzerinizden atacak pzitif bir enerji ile günü tamamlayacaksınız. Geniş bir klasik müzik arşivine sahip olan bu radyo kanalı, geniş bir dinleyici kitlesinede beraberinde sahiptir. Dilediğiniz hernokta üzerinden rahatlıkla dinleyebileceğiniz bu radyo kanalı sitemiz www.radyodinlesem.net üzerinden kesinitisiz bir şekilde takip edebilirsiniz.

Radyo Mood Frekans Bilgileri

Radyo frekans adresine sahip değildir. İnternet üzerinden yayın yapmaktadır.

Radyo Mood İletişim Bilgileri

E-Posta: [email protected]
Telefon: 0537 694 14 70

İletişim Adresleri ve Frekansları!