Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Mutlu

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Mutlu

radyo mutlu

radyo mutlu

Radyo Mutlu

Mutlu Fm Hakkında Bilgi
Radyo Mutlu; Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde belediyenin kurduğu radyo test yayınına başlamıştır. Radyo kanalının yayın akışında güncel şarkılar eşliğinde Belediye icraatları yanı sıra ilçedeki vefat haberlerinin de anonsu kapsamaktadır.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, kurdukları Radyo Mutlu ile hem icraatlarını anlatacakları hem de halkı kaliteli müzikle buluşturacaklarını ifade etmiştir. Tekirdağ’ın şirin bir ilçesinde faliyet gösteren bu radyo kanalı gerek Süleymanpaşa’lılar açısından gerek tüm Tekirdağ açısında bilgilendirici ve faydalı bir hizmet sunmaktadır.

Diğer radyo kanalları ile kıyaslandığında format açısında oldukça farklı olan bu radyo kanalı aynı zamanda kesintisiz olarakda hizmet vermektedir. Mutlu Radyoyu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online ve canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Mutlu

Mutlu Radyo’nun Frekansı Nedir ?
Radyo kanalının henüz bir frekansı yoktur. Radyo şuanlık internet üzerinden hizmet vermektedir. Kanal karasal yayın ağına geçtiği takdirde sitemizde gerekli güncelleme yapılacaktır.

Radyo Mutlu

Mutlu Radyo’nun İletişim Bilgileri Nedir ?
Adres : Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezi Süleymanpaşa / Tekirdağ
E-Posta : [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!