Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Nakış

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Nakış

Radyo Nakiş

Radyo Nakiş

Radyo Nakış Hakkında Bilgiler

Radyo Nakış, Kocaeli ilinin Gebze ilçesinden yayın yapan bir radyo kanaldır. Kanal, Türk Halk Müziği tarzında radyo yayıncılığı gerçekleştirmektedir. Radyoculuk sektöründe yeni bir radyo kanalı olan Radyo Nakış, özgün müzik eserleri çalan yerel bir radyo olmaz özelliği göstermektedir.
Türk Halk Müziği’nin en güzel örneklerini aralıksız bulabileceğiniz Radyo Nakış’ ta türküler yüreginize adeta nakşedecek cinsten. Türkülerimizin kendine has o tertemiz havasını dinleyenlerine ulaştırmayı bir prensip haline getiren bu sevilen kanal, alanında son derece saygın bir konumda yer alıyor.

Geleneksel türkülerin ve türkücülerin yanında günümüz türkü ve türkücülerini de radyolarınıza misafir eden Kocaeli’nin radyosu, birbirinden eşsiz halk müziği parçaları ile kulaklarınızın pasını alıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz yayın akışı sayesinde her geçen gün alanında etkinliğini artıran radyo kanalı, Gebzeli halk olmak üzere, özellikle online arena sayesinde, tüm Türkiy’ nin sevdiği bir radyo kanalı olmayı başarıyor.
Içinde yaşadığımız kültürden beslenen türkülerin en güzel örneklerini kesintisiz çalan radyo kanalı Radyo Nakış, Türk Halk Müziği seven herkesin sık sık ve bol bol dinleyeceği bir radyo kanalı.

Türkü dinlemekten hoşlanan, türküden beslenen, türküler ile yaşan herkesin müptelası olacağı bu kanal online mecrada sesini sadece Kocaeli’ne değil, tüm evrene sesleniyor.
Internet aği kanallı yayın olanağı sayesinde sınırları aşan pek çok olgu ve olay gibi radyoculukta yerel olmaktan çıkmış, evrensel bir boyut kazanmiştır. Bu durumu fırsat bilen pek çok yayımcı ve yapımcı bu gücü arkasına alarak farklı ve getirisi yüksek sektörlere yönekmiştir. Radyo Nakış yetkilileri de bu güçlü sektörü, online radyoculuk alanının etkinliğini biliyor ve bu bağlamda faaliyetlerde bulunmayı es geçmeyen bir yapıyla hareket ediyor.

Türkülerimizin muhteşem ezgilerine kulak vermek, en sevilen Zara, Sevcan Orhan, Aşık Veysel, Neşet Ertaş ve daha nice büyük Türk Halk Müziği sanatçısının sevilen yorumlarına kulak vermek, gönüllerinizi huzurla doldurmak için bu tematik radyoyu kesintisiz dinleyebilir ve dilediğiniz an sitemiz üzeren takip edebilirsiniz. Radyo kanalına ilişkin istek ve görüşlerinizi bizimle paylasabilirsiniz. Bize bizi anlatan türküleri dinlerken bol bol keyif almanız dileğiyle. Keyifli dinlemeler.

Radyo Nakış Frekans Bilgileri

Radyo inrternet üzerinden hizmet vermektedir. Buradan Radyo Nakış’ı online dinleyebilirsiniz.

Radyo Nakış İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal iletişim bilgisi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!