Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Nebi

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Nebi

Radyo Nebi

Radyo Nebi

Radyo Nebi

Radyo Nebi internet üzerinden dini tematik konulu yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo yayın yaşamına yeni adım atmıştır. Ve yayın akışında ilahi şarkılar çalmaktadır. Kısa sürede büyük bir yol kateden radyo kanalı aynı zamanda geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. İlahi şarkıların ses bulduğu bu radyo kanalı haftanın her günü ve her saatinde dinleyenlerine hizmet vermektedir. Severek dinlediğiniz tüm ilahi şarkılarını bu radyo kanalında kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

İnsan ruhunu açan ve insan keyif dolu dakikalar yaşatan bu radyo kanalı, radyo dinlettirmek dışında eşsiz tasavvufi sohbetleri ile dinleyenlerini bilgilendirmektedir. Ayrıca radyo dinleyenlerinden gelen istek şarkılarada yayın akışı içerisinde yer vermektedir. En güncel ve en popüler ilahi şarkıları bu radyo kanalında bulabilir ve sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Radyo Nebi tasavvuf sohbetlerin ve ilahi şarkıların tek ve vazgeçilmez radyo kanalıdır.

Radyo Nebi Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Radyo birbirinden güzel ilahi şarkılarını, dinleyenlerine internet üzerinden dinlettirmektedir. Radyo kanalını dinlemek için internet bağlantısı edinmeniz yeterlidir.

Radyo Nebi İletişim Bilgileri

Msn: [email protected]
E-mail: [email protected]
Radyo kanalı ile irtibata geçmek için yukarıda verilmiş olan iletişim bilgilerini takip ediniz. Canınıza can katacak sizlere enerji verecek olan ilahi radyo kanalı Radyo Nebi, hizmet vermeye devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!