Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radio Nish

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radio Nish

Radyo Nişantaşı

Radyo Nişantaşı

Radio Nish Hakkında Bilgiler

Radio Nish 17.01.2014 tarihinde Geveze ve Pit10’un radyo kanalını açması ve radyo kanalı Genel Yayın Yönetmeni Okan Gürel tarafından ilk yayınının yapılmasıyla yayın yaşamına ilk adımını atmıştır.

Ayrıca Radio Nish, Nişantaşı Üniversitesi internet radyosudur. Spor Kültür ve Sağlık daire başkanlığına bağlıdır. Radyo kanalının kuruculuğunu Okan Gürel, Can Karataş ve Mert Timzan üstlenmiştir.

Radyo yayın akışında güncel Türkçe slow, pop ve yer yer yabancı şarkılara yer vermektedir. Şu sıralar otomatik Dj ile yayın yapan radyo kanalı ilerleyen zamanlarda Dj’li programlarına başlıyacaktır. Radyo herşeyi dinleyici odaklı hale getirmiş ve ilerleyen zamanlarda da bu çerçevede hareket edecektir. Radyo kanalını canlı radyo keyfi ile dinlemek için sitemiz radyodinlesem.net‘i ziyaret etmeniz yeterlidir.

Radio Nish Frekans Bilgileri

Henüz frekans adresi bulunmayan radyo kanalı yayın yaşamını şimdilik internet üzerinden online olarak ilerletmektedir. Radyo frekans adresi edindiği takdirde sayfamız yenilenecektir.

Radio Nish İletişim Bilgileri

Henüz iletişim bilgileri düzenlenmeyen radyo kanalına resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul’un yeni gözdelerinde Radyo Nişantaşı biz dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunmaya devam ediyor…

İletişim Adresleri ve Frekansları!