Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Nur
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Nur

radyo nur

radyo nur

Radyo Nur Hakkında Bilgiler

Radyo Nur, İstanbul ili üzerinden dini tematik radyo yayınları gerçekleştiren bölgesel bir radyo kanalıdır. Radyo, 91.6 Mhz yayınlar yapmaktadır. Dini boyutta yayınları ile alanında faaliyet gösteren kanal, dini radyo severlerin büyük bir beğeni ile takip ettiği kanallar arasında yer alıyor.
Müslümanlara sunduğu bilgi verici içerikler ile gün boyu dinleyenleri ile ikili etkileşim kurmayı başaran Radyo Nur Fm dini sohbetler, ilahiler ve

Kur’an’ ı Kerim dinletileri ile sıkı bir takipçi grubu elde etmeyi başarmıştır.
Günün her anında İslamiyet’e ilişkin doğru ve tarafsız bilgi akışı sağlayan bu kanal bu özelliği sayesinde günden güne ciddi bir yol kat ederek radyoculuk sektöründe önemli bir yer ediyor. Radyonun bünyesine kattığı sadık dinleyici kitlesinin etkisi de bu yolculukta yadsınamayacak bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.

En güzel ilahileri, Kur’an’ı Kerim’den ayetleri ve sureleri canlı yayınlar vasıtası ile sunan kanal, dini tematik eserleri an an dinleyenlerine taşıyor, dinleyenlerin kulaklarından geçerek gönüllerine erişmeyi temel hedefler listesinde en üst konuma yerleştiriyor.
Radyo Nur gibi dini radyo yayınları gerçekleştiren bir başka radyo kanalı da Radyo Serhad Fm’ dir. Radyo Serhad Fm Van ili üzerinden aynı kategoride radyo yayınları yapmaktadır. Bu kanal, 103.0 Mhz yerel yayın frekansını kullanmaktadır. Dini içerikleri yayınlar yayınlar üreten Radyo Serhad Fm, haftanın her günü kesintisiz yayınları ile gönüllere nur saçıyor. ”Ümmetin Sesi” sloganı ile alanında yer eden Van’ın sevilen kanalı, her gün paylaştığı hadis-i şerifler ile de büyük bir beğeni topluyor.

Canlı radyo dinleme imkanı bulunan bu iki radyo kanalına sitemiz vasıtası ile her an her dakika erişebilir, internetten radyo dinleme olanağı sayesinde alan ve mekan sınırlaması olmadan dinlenebilen kanallara 7 gün 24 saat sınırsız erişim imkanı ile tek tuşla ulaşabilirsiniz.
Radyo kanallarına ilişkin görüş, istek, şikayet ve aklınıza gelen her hangi bir konu hakkında paylaşımda bulunmak için sitemizi takip edebilir, bizlere mesaj bırakabilirsiniz. İslamiyet’ e dair objektif bilgilere ve içeriklere kulak vermeniz dileğiyle… Aynı kategori altında veya farklı kategorideki tüm radyo kanallarını dinlemek için sitemiz https://radyodinlesem.net/ adresini takip etmeniz yeterlidir. Keyifli dinlemler.

Radyo Nur Frekans Bilgileri

Radyo Nur Fm’in frekansı yoktur. Radyo internet üzerinden hizmet vermektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!