Buradasınız: Anasayfa » Rock » Radyo Odtü

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Odtü

Radyo Odtü

Radyo Odtü

Radyo Odtü

Radyo Odtü, Ocak 1994 yılında yayın yaşamına ilk adımını atmıştır. Radyo Ankara ilinden dinleyenlerine ulaşmaktadır. Radyo kanalı Türkiye’nin ilk internet üzerinden yayın yapan radyo olma özelliğini taşımaktadır. Radyo kanalı Ankara’da Odtü kampüsü içinde yayın yapmaktadır. Radyo kanalı yayın akışında Pop-Rock, Alternatif-Rock şarkılara ve yer yer klasik şarkılara yer vermektedir. Radyo aynı zamanda, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Tarafından 2010 yılının en iyi radyo istasyonu olma layığına erişmiştir.

Radyo Odtü 2011 yılında da KMG Ipsos Şirketinin yapmış olduğu bir araştırma sonucu Türkiye’nin en fazla dinlenilen radyo kanalı olmuştur. Radyo kanalı kurultuğu tarihten buyana ” Hayatın Sesini Aç! ” slogannı ile başarılı bir şekilde yayın çizgisini ilerletmektedir. Sizlerde müziğe ve yeniliğe açsanız doğru yerdesiniz. Bu radyo kanalını radyodinlesem.net üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Odtü Frekans Bilgileri

103.1 frekansı üzerinden canlı dinlenebilen radyo kanalı, aynı zamanda internet üzerinden de dinlenebilmektedir. Radyo kanalını internet bağlantısı edindiğiniz takdirde heryerden dinleyebilirsiniz. Umarız bu denli başarılı bir radyo kanalı karasal yayın ağını genişleterek daha geniş kitlelere sesini duyurur.

Radyo Odtü İletişim Bilgileri

Radyo Odtü’ye ait kurumsal iletişim bilgileri tüm detayı ile birlikte aşağıda verilmiştir. Radyo kanalına ile ilgili görüş, şikayet, reklam ve önerilerinizi aşağıdaki bilgiler çerçevesinde iletebilirsiniz.
Genel Koordinatör
Canberk Cenger
Yayın Koordinatörü
Kıvanç Harputlu
Müzik Koordinatörü
Noyan Er
Pazarlama Koordinatörü
Yiğit Karabayer
Yayın Birimi
[email protected]
Müzik Birimi
[email protected]
Reklam ve Sponsorluk Birimi
[email protected]
Halka İlişkiler Ve Organizasyon Birimi
[email protected]

Adres:
Üniversiteler Mah. ODTÜ Kampüsü
Yurtlar Bölgesi
06800 Çankaya / ANKARA
Telefon: 312 210 30 30
Faks: 312 210 12 77
Rock Müziğin efsane şarkıları Radyo Odtü ile yeniden hayat buluyor…

İletişim Adresleri ve Frekansları!