Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo On

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo On

radyo on

radyo on

Radyo On

Radyo İstasyonu Hakkında Bilgiler
Radyo On 1993 yılından buyana faliyette olan bir radyo istasyonudur. Radyo Ankara üzerinden yayınlarını yapmaktadır. Online ve canlı olarak hizmet veren istasyon yayın akışında; Türkçe pop ve Türkçe slow şarkılar ile hizmet vermektedir.

Son teknoloji cihazlar ile hizmet veren radyo istasyonu kendini şu cümleler ile ifade etmektedir:” Dijital tabanlı son sistem aletler, bilgisayar destekli yayınımız ve vericilerden kulaklara ulaşan en kaliteli titreşimlerle, başkentteki müzik keyfini biz yaşatmaktayız…

Ankara ve çevresinde yıllardır en fazla dinlenen radyo olmanın ayrıcalığını Radyo On ailesi olarak sunduğumuz yayın politikasina ve dinleyicilerimizin beğeni ve eleştirilerine kulak kabartmamıza borçlu olduğumuzun bilincindeyiz.”

Sözleriyle kendini ifade eden radyo istasyonu başarılı bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Radyo istasyonunu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online ve canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo On

Radyo Frekans Bilgileri
Ankara: 100.7 frekansı üzerinden karasal alanda hizmet vermektedir. Ayrıca internet sitemiz üzerinden istasyonu online bir şekilde de dinleyebilirsiniz.

Radyo On

İletişim Bilgileri
Adres : Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 43/ 5-6 Çukurambar / Ankara / TÜRKİYE
Telefon:+90 (312) 425 35 35 (pbx)
Faks: +90 (312) 417 06 79
E-posta: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!