Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Optik

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Optik

radyo optik

radyo optik

Radyo Optik Hakkında Bilgiler

Radyo Optik, internet ağı sayesinde radyo yayınları yapan bir online radyodur. Bu radyo kanalı, ne yerel ne de ulusal bir yayın frekasına sahip değildir. Radyo Optik, geleneksel radyoculuk anlayışının ötesinde, günümüzün en sık kullanılan teknolojisi internet ile Dünya’ ya seslenen bir radyodur.

Nisan 2012′ den bu yana faaliyet gösteren internetin radyosu Radyo Optik, temelde Türkçe pop müzik yayınları gerçekleştirmektedir. Radyo kanalı alanında etkin pek çok rakibine kıyasla müzik tarzı konusunda katı bir yayın türü benimsememektedir. Akisine kanalda, Türkçe slow, rock, rap vb.tarzda da müzikler çalan çok yönlü bir radyodur. Geniş tarzda müzik listesine sahip olan Radyo Optik, bu yönü ile sınırsız bir radyo dinleyicisi grubuna hitap etmeyi başarıyor. Sıradan ve sıkıcı bir internet rasyosu olmanın ötesinde faaliyetler yürüten radyo kanalı, günde en az 12 saatlik canlı yayınlar yapmayı ilke edinmiştir.
Eğlenceli konu ve konukları ile sürekli yeninlen bir yapısı bulunan Radyo Optik, ağırladığı seçkin konuklar sayesinde dinleyenlerinde büyük bir beğeni topluyor.

Hata Farklı Bakanların Radyosu Radyo Optik’ te kültür, sanat ve eğlenceye dair pek çok türde içerikten verilen haberler ile sosyal hayata ilişkin bilgi sahibi oluyorsunuz. Konserler, sergiler ve etkinliklere dair önemli gelişmelerin yer bulduğu kanalda dinleyenlere keyifli dakikalar sunuluyor.
Şevketle Seyyar Komedi, Serdarla Senkronize, Perili Saatler, Nesli ile Optik Sohbet radyo kanalının başlıca programları arasinda yer alıyor.
En yeni Türkçe pop, slow, rock, rap müziğe dair gelişmelere kesintisiz erişebileceğiniz bu kanalda, tarafsız müzik haberleri güncellenen yapısı ile siz dinleyicileri ile buluşuyor.

Dinleyici odaklı radyo yayınları sayesinde önemli bir gelişme kaydederek günümüze kadar emin adımlarla gelmeyi başarabilmiş bu kanal, sosyal medyadan aldığı dinleyici mesajlarını büyük bir titizlikle inceliyor ve yayınlarını sizlerden gelen mesajlarla ile sürdürüyor.
Sevdiklerinize şarķılar armağan etmek, onlara canlı yayınlar aracılığı ile küçük süprizler yapmak için Radyo Optik severek dinleyebileceğiniz bir internet radyosu.

İnternetin olduğu her yerden kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz bu genç ve dinamik radyoyu, internet sitemiz üzerinden dilediğiniz an takip edebilir; Türkçe müziğin en sevilen parçalarına, müziğin önemli gelişmelerine, kültürel konu ve gelişmelere kulak kabartabikirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Optik Frekans Bilgileri

Radyo’nun frekans adresi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!