Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Orhan Ölmez

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Orhan Ölmez

Radyo Orhan Ölmez

Radyo Orhan Ölmez

Radyo Orhan Ölmez Hakkında Bilgiler

Radyo Orhan Ölmez, ünlü sanatçı Orhan Ölmez’ in eşsiz müzik eserlerini çalan bir internet radyosudur. Radyo, Orhan Ölmez Fanları tarafından kurulmuştur. Kanal sadece internet üzerinden yayınlar gerçekleştirmektedir. Bu özgün kanal, haftanın her günü, kesintisiz yayınlar yapmaktadır. Ünlü sanatçı Orhan Ölmez’in en sevilen parçalarının çalındığı bu özgün radyoda geçmişten günümüze Orhan Ölmez şarkılarını dinleyebilir, daha önce hiç duymadığınız parçalara bu radyo kanalında kulak verebilirsiniz.

İnternet teknolojisinin doğurduğu online radyoculuk sektöründen en güzel şekilde yararlanan bu kanal, zahmetsiz ve masrafsız yayıncılık olanağı sayesinde radyoculuk alanında son derece emin adımlarla ilerlemektedir.
Orhan Ölmez, 1995 ila 2000 yılları arasında ‘’Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı’’ nda eğitimini tamamlamış ve hemen akabinde ‘’TRT

İzmir Radyosu, Türk Halk Müziği Korosu’’ nda bağlama sanatçısı olarak görev başlamıştır. Sanatçı, başarılı müzisyenlik kariyerinde kısa sürede yükselmiş ve günümüzde severek dinlenen bir sanatçı olmayı başarabilmiştir.
Orhan Ölmez 2003 yılında ilk albümü olan Su Misali adlı albümü çıkartmış ve uzun yıllar süren başarılı bir kariyere adım atmıştır. 2 yıl kadar bir süre sonra Herşeyin Farkındayım adlı albümü ile müzikal kimliğini korumayı başaran ama yeniliklere de açık olduğunu gösteren Orhan ÖLMEZ akıllarda günümüze kadar gelerek yer etmiştir. Sanatçı 2007’de “Damla Damla”isimli albümünü sevenleriyle buluşturmuştur.

Su Misali (2003)
Su Misali
İzin Verme
Özledim
Her Şeyin Farkındayım (2005)
Bana Bırak
Aşk Beni Sevmedi
Bensiz Aşka Doyma
Sabır Lazım
Yalvarayım mı
Damla Damla (2007)
Damla Damla
İki Elin Kanda Olsa da Gel
Yani Olmuyor
Yasa Dışı
Orhan Ölmez (2011)
Bilmece
Senden Vazgeçtim
Nezaket
Orhan Ölmez 2+20 (2012)
Sana İhtiyacım Var
Orhan Ölmez Türkü (2014)
Gelsene adlı çalışmaları ile etkili bir kariyere imza atan sanatçı, Türkiye’ de oldukça sevilen bir sanatçı olmayı başarabilmiştir. Radyo Orhan Ölmez’ de bu sevilen sanatçının sevilen eserlerini kesintisiz yayınlayan yapısı sayesinde sanatçının sevenleri tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Bu internet radyosunu, Orhan Ölmez’i dinlemek etmek için sitemizi kesintisiz takip edebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Orhan Ölmez Frekans Bilgileri

Radyo kanalı internet üzerinden hizmet vermektedir. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyoyu online dinleyebilirsiniz.

Radyo Orhan Ölmez İletişim Bilgileri

E-Mail: [email protected] (Seda05)
Twitter: https://twitter.com/RadyoOrhanOlmez (Seda05)

İletişim Adresleri ve Frekansları!