Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Oryantal

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Oryantal

Radyo Oryantal

Radyo Oryantal

Radyo Oryantal Hakkında Bilgiler

Radyo Oryantal 2014 yılında yayın yaşamına adım atmış bir radyo kanalıdır. Radyo 2007 yılında İstanbul ili için yapılan frekans düzenlenmesinde Çamlıca’ya çıkartılmayan ve 96.0 MHz frekansından İstanbul Beylikdüzü bölgesinde yayın yapmak zorunda bırakılan GERÇEK RADYO, 7 yıl süren hukuk mücadelesini kazandı. 95.4 MHz frekansından Çamlıca dan yayın izni alan GERÇEK RADYO, yeni tarzı ve ismi ile yayın yaşamına adımını atmıştır.

Radyo kanalının yeni adı RADYO ORYANTAL olan radyonun başına ise daha önce Karadeniz FM ve Karadeniz TV de genel yayın yönetmenliği yapan Güven ARİFOĞLU getirildi. 24 saat oryantal müzik yayını yapacak olan radyoda Arap Müziğinin en hareketli şarkılarının yanında oryantal ritimli Türkçe şarkılara da yer verilmektedir.

Sizlerde içinizi kıpır kıpır edecek ve dinlediğinizde yerinizde duramayacağınız Radyo Oryantal Fm’i sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online dinleyebilirsiniz.

Radyo Oryantal Frekans Bilgileri

İstanbul : 95.4 frekansı üzerinden radyoyu canlı dinleyebilir istek şarkılarda bulunabilirsiniz.

Radyo Oryantal İletişim Bilgileri

Henüz iletişim bilgileri oluşturulmayan radyo kanalına resmi internet sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. En hareketli oryantal şarkılarını Radyo Oryantal Fm ile buradan dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!