Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radyo Oxigen

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Oxigen

Radyo Oxigen

Radyo Oxigen

Radyo Oxigen Hakkında Bilgiler

Radio Oxigen, 1996 yılında kurulmuş bir internet radyo kanalıdır. Radyo kurulduğu günden bu yana sıradışı bir yayıncılık politikası izlemektedir. Bu radyo kanalı soul, caz, funk, trip-hop, latin, bossa nova, dub, deep house, hip-hop tarzında müzik yayınları ile dinleyenlerine seslenmektedir. Türkiye’nin ilk downtempo radyosu Radio Oxigen kararlı ve istikrarlı bir yayın politikası ile günden güne emin adımlar ile yükseliş göstermektedir.

Özgün müziğe ilişkin ne varsa Radio Oxigen’ de sizlerle buluşuyor. Yabancı müziğe dair daha önce hiç duymadığınız şarkıları bu radyo kanalı sayesinde duyacak ve deyim yerindeyse keyifli dakikalara merhaba diyeceksiniz.

Pazartesi gününden Pazar gününe haftanın her günü canlı yayınları ve sevilen programları ile uzun yıllardır alanında faaliyet gösteren kanal, geniş bir dinleyici kitlesine sahip sayılı internet radyosu arasında yer almaktadır. Yeni ve özgün müzik eserlerini dinleyicileri ile buluşturma gayretindeki bu radyo kanalı, kurulduğu günden bu yana çizdiği yayıncılık anlayışına bağlı kalmış; eksilmemiş aksine giderek artan değerler kazanarak online radyoculuk sektöründe yer etmeyi başarabilmiştir.

60’lar, 70’ler, 80’ler, 90’lar ve günümüz müzik parçalarından beslenip gelişen Radio Oxigen, online arenada yayıncılık yapan diğer pek çok radyo kanalı gibi uzun yıllar radyoculuk alanında etkin olmayı hedeflemektedir. Nitekim bu sıra dışı radyo 1996 yılından bu yana radyoculuk sektöründe yer alması bakımıyla bu hedefini gerçekleştirmiş ya da bu hedefi doğrultusunda yayınlar yapan bir radyo kanalı konumuna erişebilmiştir.

Online alanda yapılan pek çok iş gibi radyoculuk dalı da giderek gelişen bir sanal mecra olmayı başarabilmiştir. İnternet kullanımın artık neredeyse her evden gerçekleştiği günümüzde internet kanallı faaliyet gösteren sayısız iş alanı gelişme fırsatını yakalamıştır. Özellikle online tv yayınları ve radyo yayınları seslerini sınır ötesi diyarlara taşıma olanağı elde etmiştir.
Her geçen gün hızla büyüyen sanal alem kaynaklı iş sektörlerinin başında yer alan online radyoculuk sunduğu kolaylıklar sebebiyle eskimeyen ve tükenmeyen bir faaliyet alanı olarak karşımıza çıkıyor.

Radio Oxigen de bu ucu bucağı olmayan alanda emin eve kararlı adımlarla ilerleyen özgün bir radyo kanalı olarak siz dinleyicilerine keyifli dakikalar sunmayı hedefliyor. Daha önce duymadığınız müzik tarzlarına kulak vermek, vazgeçemeyeceğiz şarkıları canlı canlı dinlemek için sitemizi takip edin. Keyifli dinlemeler.

Radyo Oxigen Frekans Bilgileri

Radio Oxigen’in frekans adresi yoktur. Radyo internet üzerinden online yayın yapmaktadır.

Radyo Oxigen İletişim Bilgileri

Radyo Oxigen’e ait kurumsal iletişim bilgisi yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!