Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Özden

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Özden

Radyo Özden

Radyo Özden

Radyo Özden Hakkında Bilgiler

Radyo Özden, 1992 yılında faliyete geçmiş bir radyo kanalıdır. Radyo Aydın Nazilli ilçesinde yayın yapmaktadır. Güncel hit şarkıları dinleyici ile buluşturan radyo kanalı uzun yıllardan buyana kesintisiz bir yayın politikası gütmektedir.

Deneyimli kadrosu ve özverili çalışanları ile Aydın’ın en beğenilen radyo kanalları arasında olan Özden Fm yaptığı kesintisiz yayınlar ilede dinleyenlerine keyifli dakikalar sunmaktadır. Radyo kanalı gerek frekans adresi 99.4 üzerinden gerek internet üzerinden online bir şekilde hizmet vermektedir.

Radyo kanalının yayın alanı tüm Nazilli’yi kaplamaktadır. Ağır ağır bu başarıyı elde eden ve yerinde kalıcı olan radyo kanalı, bu başarının tesadüf olmadığının altını çizmektedir. Tarafsız yayını ile dinleyenlere hakikati sunan ve politikaya bulaşmadan sadece canlı radyo dalında hizmet veren ve bu işide bileğinin hakkı ile yerine getiren kanal dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir. Aydın radyoları dalında iddaalı olan birçok radyo kanalı olmasına rağmen, başarıyı hakeden ve kazanan radyo olan Radyo Özden teknolojinin vermiş olduğu imkanları kullanarak başarılarına başarı katma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Radyo Özden Frekans Bilgileri

Aydın Nazilli ilçesinde 99.4 frekansını takip etmeniz halinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Özden İletişim Bilgileri

Radyo Özden’e ait iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.
RADYO ÖZDEN Yeni mahalle ,133 sk. No:12/ B NAZİLLİ.
Tel:0 256 315 37 73 | Faks:0 256 312 23 50 | E-mail:[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!