Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Piryolu

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Piryolu

Radyo Piryolu

Radyo Piryolu

Radyo Piryolu

Radyo Piryolu, Adıyaman şehrinden yükselen sesi ile tüm dinleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatan radyo kanalıdır. Radyo ” Deyişlerin ve Türkülerin Sesi ” sloganı ile yayın hayatını ilerletmektedir. Radyo kanalının yayın akışını süsleyen şarkılar ise; yöresel halk türküleri ve isteklere göre kürtçe, zazaca şarkılarda yayın akışı içerisinde çalınmaktadır. Adıyaman’ın yüreğine su serpen ve Adıyaman ile özdeşleşen bu radyo kanalı haftanın hergünü ve her saati yayın yapmaktadır.

Radyo çatısı altında birden fazla kültürü toplayarak geniş kitlelere hitap etmektedir. Radyo Piryolu, radyo dinlemeyi ve dinlettirmeyi bilen kişilerin yeridir. Herdaim özünde ve sözünde olan bu başarılı radyo kanalı diğer radyo kanallarına örnek olucak misaldedir. Ve bu başarılı radyo kanalı sitemiz üzerinden online ve canlı olarak dinlenebilmektedir.

Radyo Piryolu Frekans Bilgileri

Karasal bir yayın ağı bulunmayan radyo, yayın akışını internet üzerinden online olarak ilerletmektedir. Dinleyenlerininde büyük bir sabırsızlıkla beklediği frekans adresi şüphesiz en yakın süre zarfında radyo kanalı temin edecekdir. Ve böylelikle radyo kanalı daha geniş kitlelere hitap ederek farklı coğrafyalarda da sesini duyurabilecektir.

Radyo Piryolu İletişim Bilgileri

Söz konusu radyoya aşağıdaki email adresi üzerinden ulaşabilir; istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
Adıyaman’ın ses getiren radyo kanalı Radyo Piryolu tüm hızıyla yayın akışına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!