Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Poyraz

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Poyraz

Radyo Poyraz

Radyo Poyraz

Radyo Poyraz Hakkında Bilgiler

Radyo Poyraz, Bursa’ dan sesini duyuran yerel bir radyo kanalıdır. 107.1 yayın frekansı ile Bursa ve çevre illerden dinleyebilmektedir. Türkçe pop ve Türkçe slow tarzda yayın yapmaktadır.
Bursalıların en sevdiği Türkçe şarkılara gün boyu kesintisiz yer veren kanal, kısa sürede büyüyüp gelişen yerel radyo kanalları arasında gelmektedir.

80′ lerden 90′ lara; 90’lardan günümüze en sevilen, en çok çalınan Türkçe pop ve slow eserleri radyolarınıza taşıyan Radyo Poyraz, günün her anı dinleyenlerine eşsiz dakikalar sunuyor. Bazen geçmişe nostaljik yolcuklara çıkartan kanal,bu özelliği ile duygusal yönünüzü kısa sürede ele geçiriyor. Sezen Aksu, Tarkan, Serdar Ortaç ile geçmişe dair anılarınızı gözünüzde canlandıran radyo kanalı bunun yanında çaldığı en hit parçalarla da gönüllerde taht kuruyor.

“Hayatın müziği” sloganı ile yayın yapan Radyo Poyraz, temelde Bursalı dinleyicilerin beğenisini kazanmak ve giderek tüm Türkiye’ ye mal olmak isteyen bir strateji benimsiyor. Kurulduğu günden bu yana tarafsız ve seviyeli yayıncılık faaliyetleri ile radyoculuk alanında ayakta kalmayı bilmiş, dinleyicilerinin istek ve görüşlerine göre şekillendirdiği özgün ve güncel içerikleri ile severek dinlenenler listesine girmeyi başarabilmiştir.
Rekabetin bol olduğu radyoculuk maratonunda işleri biraz daha zor olan yerel yayın yapan radyolar, izledikleri ve benimsedikleri istikrarlı politika ile kısa sürede ulusal yayın yapan radyo kanalı başarabiliyor.

Gerek seçkin müzik arşivleri, gerek deneyimli radyocuları ve gerek takip ettikleri istikrarlı yayıncılık anlayışları ile bu yoldaki serüvenlerini başarı ile sürdürebilmektedirler. Bursa ili üzerinden yerel yayın yapan Radyo Poyraz, kısa sürede gösterdiği farklılıklar ile radyoculuk alanında iddaasını gösteren seçkin kanallar arasında yer alıyor. Şimdilik sadece yerel yayın ağı ile faaliyet veren kanal, kısa sürede sesinin tüm Türkiye ile paylaşacak gibi görünüyor.

Online radyoculuğun özellikle yerel radyoculukta son derece önem arz ettiği günümüzde, büyümek ve gelişmek isteyen kanallar alandan ve zamandan bağımsız canlı dinlenebilme olanakları ile az zamanda tanınıyor ve kısa sürede ulusal yayın yapabilme olanağına erişebiliyor. İnternet bazlı yayın olanağı ile dilediğiniz an dinleyebileceğiniz Radyo Poyraz’ ı sitemiz üzerinden keyifle takip edebilirsiniz. Aynı türde şarkılar çalan radyoları “pop radyoları” kategorimizi ziyaret ederek dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Poyraz Frekans Bilgileri

107.1 frekansını takip ederek Bursa ili üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Poyraz İletişim Bilgileri

Ömerbey Mah. Belediye Yeni İş Merkezi Kat:8 No:164-167
Mudanya
Bursa
16940
Türkiye
TELEFON: +90 224 544 21 01
Faks: +90 224 544 92 92
Cep Telefonu Numarası: +90 553 239 05 30

İletişim Adresleri ve Frekansları!