Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Relax

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Relax

radyo relax

radyo relax

Radyo Relax Hakkında Bilgiler

Radyo Relax, Türkiye’nin en genç dinamik yasal yayın yapan internet radyosudur. “Kalbini İyileştir” sloganıyla yola çıkan Radyo Relax’ın misyonu sadece hit olan şarkıları yayınlamak olmayıp, çoğu zaman da kendi hit şarkılarını yaratmaktır. Radyo kanalı yeni çıkan albümleri tek tek dinleyip hit potansiyeli olan şarkıları belirleyerek, belirli bir rotasyon içinde yayına vermektedir. Böylelikle Radyo Relax dinleyenlerine kaliteli ve kesintisiz bir radyo dinleme imkanı sunmaktadır.

Radyo kanalında her müzik türüne ayrı vakit ayrılmamaktadır. Yayın formatını oluşturan müzik türleri pop, rock ve elektronik müziktir. Güncel hit şarkılarla beraber, geçmiş zamanların unutulmaz eserleri de yayın akışı içinde sık sık hatırlanmaktadır. Sosyal medya üzerinden istek şarkılarda bulunabilir ve şarkılarınızı büyük bir keyif ile arkadaşlarınızla palaşabilirsiniz.

Radyo Relax‘ta gün içinde tempo genellikle yüksektir. Akşam saatlerinden itibaren müziğin temposu düşer ve gece boyunca da yayın slow olarak devam etmektedir. Gece 12’den sabah 7’ye kadar yabancı müziğin unutulmaz slow şarkılarına yer verilir.

Relax Fm’de hafta sonları tüm gün yabancı müzik yayınlanır. Amerika ve İngiltere single listeleri göz önünde bulundurularak, cumartesi ve pazar günleri dünya müziğinin hit şarkıları yayınlanmaktadır.

Radyo Relax Frekans Bilgileri

Radyo kanalı internet üzerinden online dinlenmektedir. Radyonun frekans adresi yoktur. Sitemizin https://radyodinlesem.net/radyo-relax/ bağlantı adresini takip ederek dilediğiniz heryerden kanalı online dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!