Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Ritm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Ritm

Radyo Ritm

Radyo Ritm

Radyo Ritm Hakkında Bilgiler

Radyo Ritm, pop şarkıları ve yer yer slow şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Erzurum merkezli olan bu radyo kanalı 24 saat aralıksız bir şekilde hizmet vermektedir. Pop müziğin radyo dinleme dalına katkısı şüphesiz çok büyüktür. Bu büyük sektörün daha keyifli kılmak ve canlı radyo dinleme alanına yeni bir renk kazandırmak ise Radyo Ritm’in işidir.

Uzun yıllardan buyana hizmet veren radyo bu keyfi dinleyenlerine uzun yıllardan buyana sunmaktadır. Kararlı duruşu ve yayıncı politikası ile örnek bir radyo olan kanal, tamamen dinleyici odaklı bir altyapıya sahiptir. Yayın akışının büyük bir titizlik ile hazırlandığı en güncel pop şarkıların listeye dahil edildiği ve en son teknolojinin kullanılarak dinleyenlerine hizmet verildiği bu radyo kanalı gün geçtikçe dinleyici sayısınıda beraberinde arttırmaktadır.

Hepimizin severek dinlediği bu pop şarkıları sorunsuz bir şekilde dinleyebileceğimiz radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz. Dinleyenlerine alternatifler sunan bu radyo kanalı tüm hızı ile yayın akışına devam etmektedir. Gününüze bir renk katmak ve günü enerjik tamamlamak için takip edilmesi gereken önemli bir radyo kanalıdır…

Radyo Ritm Frekans Bilgileri

Erzurum : 88.8 Fm bandı üzerinden canlı dinlenebilmektedir. Ayrıca radyo online olarakda hizmet vermektedir.

Radyo Ritm İletişim Bilgileri

Adres: Çaykara Cad.Çaykara İş Mrk Kat : 3 No: 320
Telefon: 0442 233 06 00
Fax: 0442 233 59 82
Mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!