Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Türkü » Radyo Şafak

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Şafak

Şafak Radyo

Şafak Radyo

Radyo Şafak Hakkında Bilgiler

Radyo Şafak, Kayseri ili üzerinden yayın yapmaktadır. Radyo başta Kayseriolmak üzere Türkiye’de büyük bir ilgi ile dinlenip takip edilmektedir. Radyo kanalı dini radyolar kategorisinde yayın yapmaktadır.

İnternet radyoculuğunun 2007 yılında artış göstermesi ile birlikte, insanların internet üzerinden online olarak radyo dinleme alışkanlığıda beraberinde artış göstermiştir. Bu çerçevede her türde her kategoride radyo kanalı ardı ardına açılmıştır. Açılan birçok internet radyosu, dinleyici odaklı olmamakla birlikte dinleyenlerine canlı radyo dinleme dışında herbirşeyi dinlettirmektedirler.

Bu eksikliği gören ve bu eksiliği asla tekrarlamayacak olan radyo kanalı Radyo Şafak dini tematik alanda yayınları ile tüm dini radyolar kategorisinde yer alan birçok radyo kanalına örmek olmuştur. Sizlerde sorunsuz bir şekilde ilahi şarkıları dinlemek ve iç huzuru yakalamak istiyorsanız radyo sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret ediniz.

Radyo Şafak Frekans Bilgileri

100.5 frekansını takip ederek Kayseri ili üzerinden radyo kanalını canlı olarak dinleyebilirsiniz. Dilerseniz sitemiz üzerinden de radyo kanalını online dinleyebilirsiniz.

Radyo Şafak İletişim Bilgileri

Mail:[email protected]
Tel:0(352) 222 9591-92
Adres: Cami Kebir Mh. Park Cd. Nasrullahzade Vakfı Gökdelen İş Mrk. Kat: 9,
Kocasinan/ Kayseri
Radyo Şafak’a yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!