Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Şah

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Şah

Radyo Şah

Radyo Şah

Radyo Şah Hakkında Bilgiler

Radyo Şah, internet üzerinden yayın yapan sayısız radyo kanallarından birisidir. Tekirdağ ili üzerinden online olarak canlı radyo dinleme imkanı sunmaktadır. 14 yılı aşkın bir süredir online arenada yerini almaktadır. 2000 yılında kurulmuş, sevilen ve çok dinlenen bir internet radyosudur. Online alanda faaliyet gösterdiği için yerel ya da ulusal bir yayın frekansı şu an için mevcut değildir. Radyo Şah, Arabesk , Fantezi yani damar şarkılar çalan bir internet radyosu kanalıdır.

Online radyoculuğun tecrübeli üyesi Radyo Şah, damar şarkıların bilinen ve sevilen en güzel örneklerini çalmaktadır. Müslüm Baba, Orhan Baba, Ferdi Baba radyoda gün boyu kulakların pasını alan şarkıları ile siz dinleyicileri ile buluşuyor.
Online arena vasıtası ile gelişme gösteren bir sektör olarak karşımıza çıkan online radyoculuk, bünyesinde kattığı özgün ve seçkin radyolar ile dinleyenlere alan ve zaman sınırı koymadan, özgün ve seçkin içerikler sunuyor. Zahmetsiz bir yayın olanağı sunan online radyoculuktan faydalanmayı bilen Radyo Şah uzun yıllardır bu alanda yer ediyor. Arabesk ve Fantezi müzikleri son derece seçkin bir müzik arşivi ile çalan Radyo Şah, sevilen bir internet radyosu olma özelliği taşıyor.

İnternetin bu gözde radyosu ile eş değer yayınlar yapan Damar Fm, de günümüzde en çok dinlenen damar şarkılar radyoları arasında yer alıyor. Bu radyo kanalı da tıpkı Radyo Şah gibi sadece online olarak dinlenebilmektedir. Buna rağmen azımsanmayacak derece dinleyeni mevcuttur. Her iki kanal da internet teknoloji sayesinde yayınlar gerçekleştiren önemli radyo kanalları arasında gelmektedir.
Damar şarkıları dinlemeyi seven, damar dinlemekten hoşlanan tüm radyo dinleyicilerinin severek dinleyip takip edeceği ve etti bir radyo kanalı olan

Radyo Şah, hızlı bir ilerleyiş gösteriyor. Canlı radyo dinleme olanağı sayesinde Dünya’ nın her yerine sesine duyurmayı başarabilen damar şarkıların sevilen radyo kanalını günün her anında online olarak internet ağının olduğu her yerden kesintisiz dinlemeniz mümkün. Bu gönüllerin radyosuna dilediğiniz an mesaj göndermek, radyoya ilişkin görüşlerinizi bildirmek için sitemizi takip edebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Şah Frekans Bilgileri

Radyo Şah internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır. Radyonun karasal ağı bulunmamaktadır.

Radyo Şah İletişim Bilgileri

[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!