Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Sahil

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Sahil

Radyo Sahil

Radyo Sahil

Radyo Sahil Hakkında Bilgiler

Radyo Sahil 1994 yılında Aliağa da kurulmul olup Aliağa’nın ilk yerel radyosu olmuştur. Radyo kanalı Kuzey Ege de her geçen gün dinleyici kitlesini artırıp, Türkçe Pop ağırlıklı olmak üzere Türkü formatında da yayın yaparak Bölgenin en çok dinlenen radyosu olma unvanını eline almıştır.

1999 yılında Karaman Şirketler Topluluğu bünyesine giren radyo 2010 yılı itibariyle de Karaman Şirketler Topluluğunun kurumsallaşma çalışmaları çerçevesinde KARAMAN GRUP’un medya ayağında yer alan Radyo Sahil geniş dinleyici yelpazesi ile yeniliklere açık duruşunu devam ettirerek yayın hayatına devam ettirmiştir. Radyo kanalı kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden haberde doğru ve objektif olmayı başarmış, reklamda kaliteyi yakalamış ve yayınları ile de toplumun tüm kesimlerini kucaklayabilmiştir.

Bölgede bir numara olma hedefini yerine getiren ve bunu ispatlayan Radyo Sahil teknolojik alt yapıya da önem vermiş ve yayın hayatında gerekli araç ve gereçlere yatırım yaparak stüdyo donanımını güçlü alt yapı ile desteklemiştir. Radyo yayın hayatına adımını attığı ilk günden buyana duruşunu ve dinleyicisine olan saygısını azaltmadan aksine üzerine koyarak ilerleyebilmiş ender radyo kanallarının başında gelmektedir.

Deneyimli kadrosu ve güncel şarkıları biz dinleyenlerine 24 saat kesintisiz hizmet veren bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Sahil Frekans Bilgileri

95.0 frekansını takip ederek tüm Ege’de radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Sahil İletişim Bilgileri

Adres : Radyo Sahil
Demokrasi Meydanı
Şehit Bülent Kula İş Merkezi
NO:1/18 Kat: 5 Aliağa/İZMİR
Posta Kodu : 35800
Şehir : İzmir
Bölge : State
Ülke : Türkiye
Radyo Sahil Ege bölgesinin vazgeçilmez radyosu.

İletişim Adresleri ve Frekansları!