Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Şampiyon

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Şampiyon

Radyo Şampiyon

Radyo Şampiyon

Radyo Şampiyon

Radyo Şampiyon, 14 Eylül 1993 yılında Bursa’da yayın yaşamına başlamıştır. Radyo kanalı Bursa’nın “En güçlü ve Bölgesel Radyo İstasyonu” olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Radyo kanalı yayın akışını ise arabesk fantazi şarkıları ile süslemektedir. Radyo kanalı Ulusal yerel bazda Türkiye 8.’liği unvanına layık görülmüştür. Aynı zamanda “Bölgesel Yayın” ağında ise açık ara farkla 1. sırayı almıştır. Bu denli başarılı radyo kanalı dinleyicilerine yönelik bir yayın akışı ilede dinleyenlerinin kalbini kazanmıştır.

Radyo Şampiyon, yayını ve şarkıları yediden yetmişe herkesimi kucaklamaktadır. Teknolojinin son imkanlarını kullanarakda dinleyenlerine mp3 kalitesinde bir yayın sunmaktadır. Dinleyenlerini herşeyden üstün tutan bu başarı abidesi radyo kanalını sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Şampiyon Frekans Bilgileri

89.5 frekansı üzerinden Bursa ve çevrelerinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Umarız bu başarılı radyo kanalı Türkiye’nin diğer illerinde de karasal yayın edinerek hem dinleyicilerini mutlu eder hemde dinleyici sayısını arttırır. Ayrıca radyo kanalını internet üzerinden online olarakda dinleyebilirsiniz.

Radyo Şampiyon İletişim Bilgileri

Öneri, şikayet, reklam ve isteklerini iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini takip etmeniz yeterlidir.
Posta Adresi: [email protected]
Telefon: +90 (224) 253 15 15 – +90 (224) 256 64 15 – 16
Fax Numarası: +90 (224) 254 66 76
Bursa başta olmak üzere Tüm Türkiye’nin severek dinlediği Radyo Şampiyon kesintisiz olarak yayın akışını sürdürmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!