Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Ses

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Ses

Radyo Ses

Radyo Ses

Radyo Ses Hakkında Bilgiler

Radyo Ses, Denizli’den dinleyenlerine arabesk fantazi şarkıları ve yer yer Türk Sanat Müziği şarkıları çalmaktadır. Radyo işini ciddi yapan ve bir o kadar seven çalışanları ile tüm Denizli’lerin kalbinde yer almış ve bununlada yetinmeyip tüm Türkiye’nin gönlünü fethetmiştir.

Haftanın 7 günü 24 saati aralıksız olarak yayın yapan, ve dinleyenlerine hem güncel arabesk fantazi şarkıları çalan hemde birçok dalda dinleyenlerini aydınlatan bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışını tamamen dinleyici odaklı hazırlayıp dinleyenlerinin beğenisine dinletisine sunmaktadır.

Radyo kanalını diler frekansı üzerinden dilerseniz internet ile Dünya’nın herbir yerinden online olarak dinleyebilirsiniz. Sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret ederek bu keyifli radyo kanalını sorunsuz ve kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Ses Frekans Bilgileri

92.5 frekansı üzerinden tüm Denizli ve çevrelerinden radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de radyo kanalını takip edebilirsiniz.

Radyo Ses İletişim Bilgileri

Adres: Saraylar Mah. Oğuzhan Cad. Ege İşhanı No : 13 Kat : 5 Daire : 16 DENİZLİ
Telefon: 0 258 263 58 58
Email: [email protected]
” Damarsa damar işte O Kadar ” sloganı ile bomba gibi bir hızla yayın yaşamına devam eden Radyo Ses’i buradan dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!