Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Sevgiliye
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Sevgiliye

radyo sevgiliye

radyo sevgiliye

Radyo Sevgiliye Hakkında Bilgiler

Dijital bir platformda karşımıza çıkan Radyo Sevgiliye, Dijibox çatısı altında yayın yapan bir internet radyosudur. Radyo kanalı dinleyenlerine aküstik ve slow tarzda şarkılar ile hizmet vermektedir. İnternet üzerinden yayın yapan birçok radyo kanalının dışında apayrı bir hizmet sektörü ile karşımıza çıkan platform, kısa sürede geniş bir kitle ile dinleyenlerine hizmet vermeye başlamıştır.

Son günlerde ağızdan ağıza dolaşan radyo kanalları ve birbirinden renkli şarkılar bu radyo çatısı altında bizlerle buluşmaktadır. Aşk şarkılarının yeni adresi Sevgiliye, muhteşem aşk kokan şarkıları ile biz dinleyenlerine hizmet vermektedir. Radyo kanalı aynı zamanda sosyla medya mecrası üzerinden sevenlerine ulaşmakta ve onlardan gelen istek şarkıları yayın akışında yer vermektdir.

2015 ve 2016’nın en çok dinlenilen aşk şarkılarını bu radyo kanalında bulabilecek ve bu şarkıları kesintisiz ve reklamsız radyo dinleme aracalığı ile dinleyebileceksiniz. Bu muhteşem şarkıları hepsiniz sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilir arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Aynı türde yayın yapan Slow Türk‘üde sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Sevgiliye Frekans Bilgileri

Radyo kanalı diğer dijibox radyoları gibi internet üzerinden hizmet veren bir radyodur. Radyo kanalını sitemiz üzerinden dilediğiniz heryerden rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!