Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Seyhan

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Seyhan

Radyo Seyhan

Radyo Seyhan

Radyo Seyhan Hakkında Bilgiler

Radyo Seyhan, 103.3 Mhz radyo frekansı ile Adana ili üzerinden yayınlar yapan bir radyo kanalıdır. Radyo, yerel radyoculuk yayınları yapmaktadır. Radyo Seyhan’ ın ulusal yayın frekansı mevcut değildir. Adanalı’ nın severek dinlediği bu radyo kanalı, 103.3 Mhz yayın frekansı ile Adana ili ve çevresinden yerel radyo yayınları ile ve internet üzerinden de tüm Dünya’ ya yayınlar yapmaktadır.

Radyo Seyhan, en sevilen Türkçe hit pop müzikleri ve Türkçe slow şarkıları çalmaktadır. En güzel Türkçe pop eserleri kesintisiz yayınları ile dinleyenlerine taşıyan kanal, yayın yaptığı bölgede en çok dinlenen yerel radyo kanalları arasında yer etmektedir. İlkeli, dürüst, tarafsız ve ahlaki kuralları benimseyen yapıysa dikkat çeken Radyo Seyhan, her kesime hitap eden radyoculuk yayınları ile çok sevilen bir radyo kanalı olmayı başarabilmiş ender yerel radyo kanalları arasında gelmektedir. Öyle ki radyo kanalı sadece yerel olarak değil; internetten erişilebilirliği sayesinde bölgesel yayıncılığın getirdiği sınırları ortadan kaldırmayı başarabilmiştir.

Radyo Seyhan, Adana’ dan 103.3, Mersin’den 92.9, Osmaniye’den 100.3 yerel yayın frekansı ile kesintisiz radyo yayıncılığı sunmaktadır.
Radyo Siyaseti, Mehmet’in Gezegeni, Rota, İyilik Fikirleri, Belgin’in Bavulu, Kadının Adı Var, Özer’le Hareket Vakti radyo kanalının bilinen ve sevilen radyo programları arasında geliyor. Özellikle Mehmet’ in Gezegeni, Radyo Seyhan’ da en çok dinlenen radyo programı olarak karşımıza çıkıyor.
Gezegen Mehmet, Türkiye’nin sevilen seslerini konuk ediyor. Kral FM – Kral TV ortak yayın ile Radyo Seyhan’da siz değerli dinleyicileri ile buluşan bu program, dinleyenlerine keyifli dakikalar sunuyor.

Radyo kanalının bir diğer sevilen ve en çok dinlenen radyo programı da ‘’Belgin’in Bavulu’’ nu Belgin Özçelik’in her programda başka bir ülkeye ve başka bir şehre özenle değindiği bilgi dolu dakikalar sizleri bekliyor.
İnternet bağlantısı ile Dünya’ nın her yerinden dinlenebilen Radyo Seyhan, kesintisiz radyo yayınları ile her zaman dinleyenlerine dinamik ve heyecan dolu dakikalar yaşatıyor. Türkçe pop müziğin en güzel örneklerine ulaşabileceğiniz bu kanala sitemiz üzerinden erişebilir, en hit müzikten tam zamanında haberdar olabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Seyhan Frekans Bilgileri

103.3 Adana üzerinden Seyhan Fm’i canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Seyhan İletişim Bilgileri

Telefon Numaraları
0 322 363 61 61
0 322 363 67 67

İletişim Adresleri ve Frekansları!