Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Şimşek

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Şimşek

Radyo Şimşek

Radyo Şimşek

Radyo Şimşek

Radyo Şimşek, “Bursa’nın Yükselen Sesidir”. Radyo karışık formatta yayın yapmaktadır. Bu formatın içinde; türkçe pop, türkçe slow şarkılar yer almaktadır. Radyo kanalının yayını % 100 bilgisayar destekli olarak yürütülmektedir. Radyo SOLEA RADYO profesyonel yazılımı kullanılmaktadır. Üst düzey teknolojinin kullanıldığı bu radyo kanalında herşey, radyo dinleyicileri içindir. Radyo kanalı dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın sunabilmek için, ellerinden gelenin en iyisini yapmakla mükelleftirler.

Radyo Şimşek, yayın akışını ise dinleyici odaklı olarak ayarlayarak daha geniş kitlelere hitap etmektedir. Bu azim ve başarı radyo kanalını daha ilerlere götürmekte ve gün geçtikçe dinleyici sayısını arttırmaktadır. Bursa’nın en sevilen ve beğenilen radyo kanalı Radyo Şimşek canlı dinlemek için ise, radyo sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Dinleyicinin herşeyden üstün olduğu radyo kanalı…

Radyo Şimşek Frekans Bilgileri

91.5 frekansını takip ederek Bursa ve çevrelerinde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. 91.5 frekansından verim alamayan radyo dinleyicileri, internet üzerinden online olarak diledikleri heryerden radyoyu dinleyebilirler. Radyo kanalı umarız Türkiye’nin birçok şehrinde frekans ağına sahip olarak, dinleyenlerinin isteklerini gerçekleştirmiş olur.

Radyo Şimşek İletişim Bilgileri

Radyo ile irtibata geçmek isteyen dinleyicilerimiz, aşağıdaki bilgiler doğrultusunda radyo kanalına ulaşabilirler.
Adres: Ulubatlı Hasan Bulvarı Alp İş Merkezi No 101 Kat 7 D 26 Osmangazi/BURSA
Genel Müdür
Atakan POLAT
E – Posta : [email protected]
Dinleyici Temsilcisi
Atakan POLAT
Tel : 0224 272 80 51
E – Posta : [email protected]
Karışık formatta radyo dinlemeyi seven herkesimin kesintisiz bir şekilde dinleyebileceği, Radyo Şimşek Bursa’dan yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!