Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Radyo Sinko

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Sinko

Radyo Sinko

Radyo Sinko

Radyo Sinko Hakkında Bilgiler

Radyo Sinko, Haberin ve Müziğin Sesi sloganı ile 1994 yılında aramıza katılmıştır. 2013 yılında değişen yönetimi ile farklı bir radyo olarak yayın hayatına devam eden radyo, birbirinden renkli pop şarkıları biz dinleyenleri için çalmaya başlamıştır. Türkçe pop radyoları dalına farklı bir soluk ve heyecan getiren kanal kesintisiz yayını ilede dinleyenlerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Silifkenin başarılı kanalı, yaptığı yayınlar ile dinleyici kitlesini hergün arttırmaktadır. Radyo, dinleyenlerinden gelen türkçe pop şarkıları çalmakta ve dinleyenlerinin; istek, öneri ve şikayetlerini dikkate alarak bu doğrultuda yayın yaşamını sürdürmektedir. Sizlerde güncel türkçe pop şarkıları sorunsuz ve az reklamsız bir şekilde Radyo Sinko ile sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken internete bağlanarak web sayfamızı ziyaret etmek.

Radyo Sinko Frekans Bilgileri

Silifke: 98.8 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca radyoyu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online takip edebilir paylaşımda bulunabilirsiniz.

Radyo Sinko İletişim Bilgileri

Adres :Gazi Mah. GMK Bul. Guven Sitesi Cinar Apt. no:361 Kat:1 Yenisehir / MERSiN
Telefon : 0 324 331 08 88

İletişim Adresleri ve Frekansları!