Buradasınız: Anasayfa » Rock » Radyo Sourberry

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Sourberry

radyo sourberry

radyo sourberry

Radyo Sourberry Hakkında Bilgiler

Alışıldık radyo kanallarının dışında, tam anlamıyla gençlerin ne istediğini bilen ve bu anlamda oldukça donanımlı bir yayın akışına sahip olan Radyo Sourberry her geçen gün biraz daha mesafe kat etmektedir. Radyoyu diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise, internet ortamında fenomen haline gelen “Ekşi Sözlük” adındaki platformun bu radyoyu kurmuş olmasıdır.

“Ekşi Sözlük” adı altındaki internet platformunun yazarları tarafından faaliyete geçirilen radyo kanalı gene bu sitenin yazarlarının DJ’lik yaptığı bir yapıya sahiptir. Müzik kültürü olarak çok geniş bir arşive sahip olduğu söylenebilecek bir radyodur. Yazarların programlarında birbirinden çok farklı alanlara dokunuyor olması, hemen her müzik türünden parçaları dinleyebilmenize olanak verecektir. Keyifli ve tadında bir radyo kanalı olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Radyonun en büyük sıkıntılarından birisi karasal yayın frekansı bulunmamasıdır. Karasal yayın frekansı olmaması, radyo üzerinden yayınların dinlenemeyeceği anlamına gelmektedir. Radio Sourberry sadece internet üzerinden yayınlarına devam etmektedir. İnternet erişimi olan cihaz sayesinde radyonun sitesine girerek yayınları dinleme şansına sahip olacaksınız. Sabah 7’de başlayan canlı yayınlar 16 saat boyunca devam etmektedir. Radyonun en önemli programlarından birisi olarak “Az Hasarlı DeJa VU” sözlük yazarlarından birisi olan “kirmizi pabuclarim” isimli kullanıcı tarafından dinleyenlere sunulmaktadır.

Rock ağırlıklı bir yayın yapılmaktadır. “Barış Manço Özel” programının sunucusu ise gene sözlük yazarı olan “alchoburn” olup Barış Manço’nun unutulmaz eserlerini dinleyenlere iletmektedir. Radyo Sourberry’i sitemizden canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Sourberry Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden online yayın yapmaktadır. Frekans adresi bulunmamaktadır.

Radyo Sourberry İletişim Bilgileri

Radyo kanalına resmi web sayfası üzerinden ve sosyal medya araçları üzerinden ulaşabilirsiniz. Radyo Sourberry tüm hızıyla yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!