Buradasınız: Anasayfa » Haber-Spor » Radyo Spor

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Spor

Radyo Spor

Radyo Spor

Radyo Spor

Radyo Spor, Saran Holding bünyesinde kurulmuş ve faliyette olan bir haber spor radyo kanalıdır. Radyo 24 saat kesintisiz olarak gündemde varolan spor haberlerini dinleyenlerine kesintisiz olarak aktarmaktadır. Sporun her dalından haberdar olmak için; Futbol haberleri, Basketbol haberleri, Voleybol haberleri ve canlı maç skorları gibi haberleri bu radyo kanalında bulabilirsiniz. Süper Toto Süperlig maçlarının canlı sonuçları ve tüm liglerin canlı maç sonuçlarını bu radyo kanalında bulabilirsiniz. Spora gönül vermiş herkesin kesintisiz ve sorunsuz dinleyebileceği bir radyo kanalıdır Radyo Spor. Ayrıca derbi maçlarıda bu radyo kanalında canlı canlı dinleyebilirsiniz. Galatasaray Fenerbahçe maçı, Fenerbahçe Beşiktaş, Beşiktaş Galatasaray, ve Şampiyonlar ligi maçlarınıda bu radyo kanalında canlı dinleyebilirsiniz. Galatasary şampiyonlar ligi maçlarını ve Fenerbahçe uefa maçlarını bu radyo kanalında dinleyebilirsiniz. Kesintisiz az reklamsız canlı maç dinlemek isteyenler radyo kanalını takip etmeleri yeterlidir.

Radyo Spor Frekans Bilgileri

538. KANAL D-SMART
Uydu Türksat 3A 12729 Vert- Dik. Pol. S: 30.000 Fec 5/6
İstanbul 107.2
İzmir 102.5
Ankara 105.1
Balıkesir 107.7
Bursa 94.0
Denizli 107.2
Sakarya 97.2
İzmit 107.2
Yukarıdaki uyudu ve iletişim bilgilerini kullanarak radyo kanalı ile irtibata geçebilirsiniz. Frekans adresleri üzerinden canlı canlı maç dinleme keyfini sürebilirsiniz.

Radyo Spor İletişim Bilgileri

Adres : Hacıosman Bayırı No:65 Sarıyer / İstanbul
Telefon : +90 212 363 0 463
Faks : +90 212 363 0 400
Radyo Spor kanalına ait iletişim bilgileri yukarıda mevcuttur. Sporun tüm dallarından haberdar olmak için takip etmeniz gereken tek radyo kanalı Radyo Spor

İletişim Adresleri ve Frekansları!