Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Süper Türk

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Süper Türk

Radyo Süper Türk

Radyo Süper Türk

Radyo Süper Türk Hakkında Bilgiler

Radyo Süper Türk, 2007 yılından bu yana İzmir ili kanallı olarak yürütülen online radyoculuğun bir kanalıdır. Bu online radyo Radyo Süper Türk, kendine has bir yayın tarzı yürütmektedir. Kanalın daha önce hiçbir kanalda görülmemiş bir yayın akış içeriği mevcuttur. Bu internet radyosu, %50 Akustik, %30 90’lar ve %20 Türkçe pop müzik şarkılar çalmaktadır. Ülkemizde, radyoculuk alanında faaliyet gösteren hiçbir radyo kanalında böyle bir yayın akışı şeması daha önce görülmemiş olması, radyonun süksesini artırıyor.

Online radyoculuğun kanalı Radyo Süper Türk, akustik müziğin son derece tercih edildiği günümüzde, akustik müzik yayınları ile dikkat çekiyor. Radyonun %50 müzik içeriğini oluşturan bu yayınlar radyo kanalını diğer tüm rakiplerinden önemli derecede ayıran bir özellik olarak göze çarpıyor.
90’ların doyumsuz eserlerinin radyoda sık sık yer ettiği, kulakların pasını alan ezgilerin son sürat çalındığı Radyo Süper Türk’ te süper içerikli süper yayınlar siz dinleyenleri bekliyor. Dinleyicilerin üç farklı türde müzik akışına dahil oldukları, kesintisiz müzik yayınları sayesinde giderek alanına kazınan bu farklı kanal, saygın dinleyici kitlesi ile büyük bir yükselişe doğru ilerliyor.

90’lı yılların unutulmaz şarkılarına yer veren bir radyo kanalı, geçmişe götüren nostaljik yapısı ile de çok tercih ediliyor. Özlem duyduğunuz şarkıları dinlemenin tek ve doğru adresi olan radyo kanalını şimdilik sadece online takip etmek, dinlemek mümkün.
İnternetin hala pek çok alana entegre olamamış yapısı sorunsalından, ülkemizde pek tercih edilmeyen online radyoculuk bu sektörde yer alan ya da sadece internet üzerinden yayın yapan kanalların tanınıp gelişmesini engellemektedir.

Yetişen teknoloji meraklısı genç kuşağın yakın zamanda bu problemi önemli ölçüde ortadan kaldıracağı öngörülüyor. İnterneti ve sosyal medyayı son derece etkin kullanan y kuşağının online radyoculuğa katkılarını ilerleyen zamanda görecek gibiyiz. Bunun bilincinde olan sektör uzmanları, bu alanda faal ve seçkin olmak için yürüttükleri çabaları en kısa sürede alacak gibi görünüyor. Radyo Süper Türk’te bu oluşumun farkında olan, bu bağlamda hareket eden seçkin ve tarz bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de bu seçkin ve istikrarlı kanala destek olmak için sitemiz aracılığı ile Radyo Süper Türk’ ü tercih edebilirsiniz. Karışık formatta yayın yapan diğer radyo kanallarımızı “karışık radyolar” kategorimizi ziyaret ederek dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Süper Türk Frekans Bilgileri

Radyo kanalını online olarak yayın yapmaktadır. Frekansı bulunmamaktadır.

Radyo Süper Türk İletişim Bilgileri

Adres: İzmir / Göztepe
Telefon: 05053083501
E-Mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!