Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo T
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo T

radyo t

radyo t

Radyo T Hakkında Bilgiler

Radyo T, radyoculuk sektörüne yeni bir soluk getiren özgün bir radyo kanalıdır. Bu kanal D-Smart, Tivibu, Türksat 2A, 3A ve radyot.com.tr üzerinden yayıncılıklar gerçekleştiren; güncel ve popüler Türkçe ve yabancı içeriklere yer veren bir kanaldır.
Yeni kurulan ve her geçen gün büyüyen bir radyo kanalı olan Radyo T sanat, sağlık, spor, aşk ve daha pek çok konu hakkında gün boyu kesintisiz içerikler sunmaktadır. Radyo kanalının bu denli geniş bir yayın yelpazesi ile dinleyenlerine seslenme çabası onun özgün ve seçkin bir kanal olarak radyoculuk sektöründe konumlanmasına olanak tanıyor.

Türkçe pop müzik başta olmak üzere yabancı müzik paylaşımlarının kesintisiz olarak gerçekleştiği Radyo T’ de kıpır kıpır ve eğlenceli dakikalar radyo sever dinleyenler ile buluşuyor.
Genç ve çalışma azmi ile dolu kadrosu sayesinde günden güne alanında daha da etkin bir konuma erişen bu farklı radyo kanalı, yakın zamanda adından söz ettirecek başarılı kanallar arasında geliyor.

Tv kanalı, Kanal T’ yi arkasına alarak güçlü bir radyo olmayı hedefleyen bu radyo kanalı, özellikle yeni yüzüne kavuştuğu 2 Eylül 2013’ten bu güne sürekli bir gelişim gösteriyor.
En özel ve en güzel şarkılara yüksek kalitede ses ve yayın imkanı ile kesintisiz ulaşabileceğiniz Radyo T’ de enerjinizi en üst seviyeye taşıyacak birbirinden özel şarkılara kulak vereceksiniz.

Ahmet Berman, Serkan Kalma, Gül Atar, Kadir Balık, Kaan Emrah Özdemir gibi genç Djler ile radyo severlere gün boyu eğlenceli dakikalar yaşatan bu çok yönlü radyo kanalında özünüzü bulacaksınız. Radyoculuk mecrasında henüz yeni bir kanal olmasına karşın ciddi bir gelişme gösteren kanal, ilerleyen dönemlerde Türkiye’ de hatırı sayılır bir radyo kanalı olma yolunda ilerliyor.

Türkçe pop müziğe ve yabancı müziğe dair gelişmelere kulak vermek, spordan sanata; aştan günün gelişen sıcak gelişmelerine pek çok içerik hakkında her zaman bilgi sahibi olabileceğiniz radyo kanalını, sitemiz üzerinden canlı olarak dinleyebilir ve bu yeni, özgün radyoya ilişkin görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo T Frekans Bilgileri

Radyo T’nin frekansı yoktur. Radyoyu D-Smart,Türksat-3A uydu üzerinden ve sitemiz https://radyodinlesem.net/radyo-t/ bağlantısı üzerinden kanalı online dinleyebilirsiniz.

Radyo T İletişim Bilgileri

Sanayi M. Sancaktepe Mevkii
Avcılar cad. Güngören- İSTANBUL
TEL: 0 212 642 35 35 / 36
FAX: 0 212 506 50 51

İletişim Adresleri ve Frekansları!