Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Tatlıses
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Tatlıses

Radyo Tatlises

Radyo Tatlises

Radyo Tatlıses Hakkında Bilgiler

Radyo Tatlıses yayın hayatına İstanbul’da başlayan ve yıllardır kaliteli yayınını durmaksızın sürdüren Radyo Tatlıses Son Dönemde yenilenme aşamasında ve işini nasıl daha kaliteli yapması gerektiğini iyi bilen bir radyo. 1994’de açılışı İbrahim Tatlıses tarafından yapılmıştır. 2005 Yılında Satışı yapılan radyoyu Fenerbahçe’de Yöneticilik Yapmış Olan Ve Bir Dönem Hülya Avşar’la birlikte tanıdığımız Ünlü iş adamı Sadettin Saran ve Grubu Satın Almıştır.

Radyo Tatlıses işe giderken, metroda, otobüste, arabada, uykusuz kaldığınız gecelerde, hastane önünde, yatakta, yürürken, koşarken, egzersiz yaparken kısacası her işinizde canınız sıkıldığında kendinizi yalnız hissettiğinizde radyolarınızı açıp şarkılar dinlemeye başlarsınız. Kimileri şarkılarda huzur bulurken kimileri ise şarkılarla yalnızlığını gidermektedir. Kim neden dinliyor olursa olsun değişmeyen bir gerçek vardır. O da şarkıların her zaman hayatımızda olacağı ve her zaman onları dinleyeceğimiz. Hayatımızdan eksik olmayan şarkıları çalan radyolardan bir tanesi de Radyo Tatlıses’tir.

Bu frekans, İstanbul’dan tüm Türkiye’ye yayın yapan ulusal çapta bir radyo kanalıdır. Türkiye’nin birçok kesiminden radyo frekansları ile dinlenebildiği gibi Türk sat uydusu üzerinden de rahat bir şekilde dinlenebilmektedir. Bu sayede de birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmekte ve dinlenmektedir. Geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Radyo Tatlıses, Türkiye’de en çok dinlenen radyo kanalları sıralamasında hep ilk sırada yer almıştır. Türkiye’nin her yerindeki sevenlerine ulaşabilmek, onlara daha kaliteli bir ses sunabilmek için stüdyolarını ve cihazlarını teknolojinin son ürünü olan dijital aletlerle yenilemişlerdir.

Türkiye’nin 42 noktasında vericisi bulunan Radyo Tatlıses, internet üzerinden de yayınlara başlayarak CD kalitesinde şarkılar yayınlamaktadır. 2005 Aralık ayında Saadettin Saran’ın şirketler grubuna geçtikten sonra dinleyicilerine daha kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan Radyo Tatlıses, bu amaç doğrultusunda birçok tecrübeli sunucu almış ve birbirinden kaliteli özgün programlar yapmışlardır. Daha çok Türk sanat müziği yayınlayan radyo kanalı, yayınladığı türküler ile her kesimden insana hitap edebilmektedir. Dinleyiciler şarkıları dinlediklerinde şarkılarda kendilerinden bir parça bulmakta ve yalnızlıklarını gidermektedirler.

Arkadaşlıklara, dostluklara, gurbet özlemine, aileye ve daha birçok kesime hitap edebilen şarkılarla birçok kesimin beğenisini kazanmayı başaran Radyo Tatlıses, bunun karşılığını fazlasıyla almaktadır. Dağda, ovada, mağarada kısacası nerede olursanız olun internetinizin çektiği her yerde Radyo Tatlıses de sizinle olacaktır. Canlı ve online olarak takip edebileceğiniz aynı kategorideki bir diğer radyomuz ise Makam Radyo’yu sitemiz üzerinden dinleyebilir kendinize ufak bir güzellik yapabilirsiniz.

Radyo Tatlıses Frekans Bilgileri

97.7 frekansını takip ederek radyo kanalını Ankara üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Tatlıses İletişim Bilgileri

Adres: Çayırbaşı Mahallesi Hacı Osman Bayırı No:65 Sarıyer / İstanbul
Telefon: 0212 363 0 463
Yayın: 0212 363 0 424
Sms Gönderimi: TATLISES yaz boşluk bırak 3717’ye gönder
Saran Group linki üzerinden de radyo kanalına ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!