Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Radyo Tek

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Tek

Radyo Tek

Radyo Tek

Radyo Tek Hakkında Bilgiler

Radyo Tek, Zonguldak üzerinden yayın yapan bir radyodur. Radyo dinleyenlerine pop, slow ve yer yer arabesk şarkıları çalmaktadır. Seviyeli, akıcı ve dinleyici odaklı yayın akışı ile kısa süre zarfında kendini benimsetmeyi bilmiştir. Yeni çıkan ve geçmiş yıllara damgasını vurmuş tüm arabesk damar şarkılarını bu radyo kanalında bulabilirsiniz. Canlı radyo dinlemeyi seven tüm pop, slow severlerin sıklıkla ziyaret ettiği bu radyo kanalı haftanın hergünü kesintisiz olarak yayın yapmaktadır.

Zonguldak gibi küçük ve şirin bir ilde gittikçe büyüyen bu radyo kanalı kısa zamanda sesini tüm Türkiye’ye duyurmuş ve internet üzerinden online olarakda tüm Dünya’da dinlenmektedir. Radyo Tek, samimiyetin içtenliğin ve canlı radyo dinleme keyfini sürüleceği doyumsuz bir adrestir. Bu başarılı radyo kanalı dinlemek ve dinlettirmek için radyo sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Radyo Tek Frekans Bilgileri

100.5 Mhz frekansını takip ederek radyo kanalını Kırıkkale ili üzerinden canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden dilediğiniz her noktadan radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Tek İletişim Bilgileri

Adres : Cay Mah. Bayraklı Sok. No:2 Kat:3 Çaycuma/zonguldak
Telefon : 0 (372) 615 92 33
Faks : 0 (372) 615 92 33
E-Posta : [email protected]
Radyo ile irtibata geçmek isteyen dinleyicilerimiz yukarıdaki iletişim bilgilerini takip edebilirler.
Türkçe pop ve slow radyonun renkli ve samimi adresi Radyo Tek, Zonguldak üzerinden biz dinleyenlerine doyumsuz dakikalar sunmaya devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!