Buradasınız: Anasayfa » Haber-Spor » Karışık » Radyo Trafik

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Trafik

Radyo Trafik

Radyo Trafik

Radyo Trafik

Radyo Trafik, Türkiye’nin ilk ve tek Trafik haberleri yapan radyosudur. Radyo kanalı tamamen dinleyici adına düşünülmüş ve dinleyicinin faydasına açılmış bir radyo kanalıdır. Gün içerisinde gerek trafik haberleri gerek güncel haberleri bu radyo kanalında dinleyebilirsiniz. Ayrıca İstanbul trafiğinide canlı canlı bu radyo kanalından takip edebilirsiniz. Hafta sonu dışarımı çıkacaksınız ilk önce bu radyo kanalını açarak trafik olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Radyo Trafik, Trafik haberlerinin yanı sıra dinleyicilerine güncel yerli ve yabancı pop, slow şarkılar çalmaktadır. Bir yandan trafik haberlerini öğrenirken diğer yandan da sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Radyo ekip ve ekipmanı ile radyo kanalları arasında önemli bir yere sahiptir. Bu radyo kanalını takip etmek ve dinlemek için sitemiz radyodinlesem.net i ziyaret edebilirsiniz.

Radyo Trafik Frekans Bilgileri

104.2 frekansından İstanbul trafiğini öğrenebilir ve sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Frekans adresinden verim alamayan radyo dinleyicileri ise internet üzerinden radyo kanalını dinleyebilirler.

Radyo Trafik İletişim Bilgileri

elefon: CANLI YAYIN: 0212 363 0414 / ŞİKAYET-ÖNERİ: 0212 363 0475
Faks: 0212 3630400
E-mail: [email protected]
Adres: Çayırbaşı Mahallesi Hacı Osman Bayırı No:65 Sarıyer / İstanbul
Radyo resmi iletişim bilgileri yukarıda detaylı olarak verilmiştir. Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda radyo kanalına ulaşabilirsiniz. İstanbul’un tarafiğinden kurtulmak için Radyo Trafik dinlemeye devam ediniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!