Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Tulu

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Tulu

Radyo Tulu

Radyo Tulu

Radyo Tulu Hakkında Bilgiler

Radyo Tulu, Antalya ili üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Dini tematik konular üzerinde yayın sağlamaktadır. Aile yaşantısından, ünlü din bilginlerinin sohbetlerine geniş yelpazeli programları ile dikkat çekmektedir.

104.5 frekansı ile Antalya ve çevre illerinden dinlenme olanağı içerir.
Hedef aldığı kitleyi bilgilendirmek, bu hedef gruba doğru ve dürüst yayınlar ile seslenmek, eğitici programlar üretmek, insanın iç dünyasını aydınlatacak yayınlar yapmayı hedefleyen bir radyo konumundadır.

Büyük âlim ve mutasavvıflar Mehmed Zahid Kotku ve Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendilerin sohbetlerinin dinleyenleri ile buluşturan Radyo Tulu, dinleyenlerini ağlam ve güzel bir ahlaka teşvik etöeyi amaçlamaktadır.
Radyo Tulu, haber yayınlarında dürüst ve tarafsız bir yaklaşım taşımaktadır. Türkiye’ ye ve Dünya’ ya dair haberleri objektif bir bakışaçısıyla incelemekte ve aktarmaktadır.
Kanal, Dinleyicilerde zaman kaybı yaratmadan, ahlaki değerlere uygun ve sözleri inanç içeren eserlere yer vermeyi ilke edinmektedir.

Dini temetaik konuları, özeli seçilmiş program başlıkları, hatırı sayılır alim konukları ve değerli programcıları ile dini yayın yapan pek çok radyo kanalı arasında farkı fark edilen radyo, seçtiği yayın ilkeri ve uyguladığı yayıncılık politikaları sayesinde kısa sürede yükselip gelişen bir radyo kanalı olmayı başabilmiştir.
Yerel alanda yayın veren bir radyo kanalı olmasına rağmen Türkiye’ nin ve Dünya’ nın pek çok yerinden dinlenen radyo, kısa süre içerisinde ulusal yayın ağına geçecek gibi görünüyor.

Sadece Antalya ve çevresinden değil; online erişim olanağı ile internet üzerinden her an her dakika dinlenebilen bu radyoyu severek takip edebilir, birbirinden özel ve bilgilendirici konulara kulak verebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan radyo kanallarımızı dinlemek için dini radyolar kategorimizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Keyifli dinlemeler.

Radyo Tulu Frekans Bilgileri

Antalya üzerinden yayın yapan radyo kanalını 104.5 frekansı üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Tulu İletişim Bilgileri

Telefon: 0 242 344 28 28 – Fax: 0 242 346 78 78
E-Mail: [email protected]
Adres: Memurevleri Mah. Derya Cad. Anafartalar iş Merkezi 1/24
Muratpaşa / ANTALYA

İletişim Adresleri ve Frekansları!