Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Türkü » Radyo Türkü

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Türkü

Radyo Türkü

Radyo Türkü

Radyo Türkü Hakkında Bilgiler

Radyo Türkü, adından da anlaşılabileceği gibi türkü çalan bir radyo kanalıdır. Bu kanal, internet üzerinden online radyo yayınları gerçekleştirmektedir. Radyo Türkü, Yöresel Halk Müziği tarzında yayınları ile dikkat çekmektedir. Özellikle İç Anadolu Bölgesi’ ne has türkü yayınları gerçekleştiren bu kanal, türkü dinlemeyi seven internet kullanıcılarının sık sık dinlediği kemikleşmiş bir radyo kanalı olarak faaliyet göstermektedir. Sadece internet bazlı yayınlar yapmasına rağmen azımsanmayacak derece dinleyici kitlesi bulunan radyo kanalı, başarılı bir online radyo kanalı olarak gösterilen sayılı radyolar arasında yer almaktadır.

7 gün 24 saat online olarak türkü çalan bu radyo kanalı türkü dinlemeyi seven, ruhunu türküler ile teskin eden radyo severlere keyifli dakikalar sunuyor. Kah üzülüp gamlandığımız; kah neşelenip halaylar çektiğimiz türkülerimizin en güzel örneklerine sık sık rastladığımız Radyo Türkü Fm de yöreden yöreye, bölgeden bölgeye geçişler yapmak ve türkülerin eşsiz tınılarına kulak kabartmamak işten değil. Karadeniz’ den Ege’ ye; İç Anadolu’ dan Doğu Anadolu’ ya farklı kültürlerin aynı duyguyu yaratan sımsıcak ezgileri, nameleri ile gönlünüz bayram edecek.
Aşık Mahsuni, Aşkı Veysel, Neşet Ertaş gibi türkülere can veren ustaların seslerinin gün boyu kulakların pasını aldığı Radyo Türkü Fm’ de reklamsız bir radyo yayın felsefesi mevcuttur. Bu yönüyle kelimenin tam anlamıyla “kesintisiz” müziğin vuku bulduğu bir radyo yayıncılığı söz konusudur.

Reklamların sıkıcı, bunaltıcı ve hatta sık sık tekrarlanması ile gerginlik yaratan havasının hiç uğramadığı bu kanalda türkülerin tadına varacak fakat türkü dinlemeye doyamayacaksınız.
Türkiye’ nin hemen hemen her bölgesinden ezgilerinin türkü sever dinleyiciler ile buluştuğu Radyo Türkü Fm’ de ülkemizi karış karış dolacak, her telden çalan nameye kulak vereceksiniz.

Türkülere gönül vermiş, türkülerle beslenen her türkü severin müptelası olacağı bu online radyoya doyamayacaksınız. Kültürümüzün en kıymetli parçalarından türkülerimizin en özel örneklerinin çalındığı, adeta masalsı bir dille gönüllere dokunan bu eserlerin yer aldığı sitemizi dilediğiniz an takip edebilir, en özel ve en güzel türkülere tek tık ile erişebilirsiniz.
İnternet ağının olduğu her yerden, yüksek kalitede müzik anlayışının temel felsefe olarak kabul edildiği sitemizde türkü dolu dakikalar geçirmeniz dileği ile… Aynı Türde türküler çalan Türkü Radyo‘yuda sitemiz üzerinden online dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemler.

Radyo Türkü Frekans Bilgileri

Radyo Türkü internet üzerinden hizmet veren online bir radyo kanalıdır. Bu sebeple radyo kanalının frekansı yoktur.

İletişim Adresleri ve Frekansları!