Buradasınız: Anasayfa » Türkü » Radyo Türkülerle Türkiye

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Türkülerle Türkiye

Türkülerle Türkiye

Türkülerle Türkiye

Radyo Türkülerle Türkiye Hakkında Bilgiler

Radyo Türkülerle Türkiye, yöresel türküler hizmet veren bir radyo istasyonudur. Türkü, Türkiye’nin sözlü geleneğinde, bir ezgi ile söylenen halk şiirlerinin her çeşidine verilen isimdir. Radyo Türkülerle Türkiye, halk müziğimizin ezgilerini , duyguları, çoşkularını, yüksek lirizmiyle siz saygı deger dinleyicilerimize sunar. Yayın faliyetini 7/24 sürdürmektedir. Sanatçılarımzın arasında başta Ali Ekber Çiçek olmak üzere Fatih Kısaparmak, Burhan Çaçan, Aşık Musa, Azer Bülbül, Oğuz Aksaç, Songül Karlı gibi isimle yer almaktadır.

Türkü geçmişten bu güne toplumumuzun yansıtıcı ayna olma görevini üstlenir, sözlü geleneğin en önemli nihenk taşıdır. Türk bir toplumun temelini oluşturur. Türküsüz kalmak önemli bir mirastan mahrum kalma sebebidir. Nasıl ki bir insanın iskelet yapısı varsa toplumun iskeleti de sözlü kaynaklar arasında yer alan türkü baş rol oynamaktadır. Ve bu büyük bir önem teşkil eder. Bu teşkilin baş faktörünü Türkülerle Türkiye sağlamaktadır. Sizlerde Türkü dinlemeyi seviyor ve türkü dinlemeden yapamıyorsanız sizleride buraya bekleriz. Ayrıca aynı formatta yayın yapan Türkü Radyo’yuda “buradan” dinleyebilirsiniz.

Radyo Türkülerle Türkiye Frekans Bilgileri

Radyonun frekansı yoktur. İnternet üzerinden radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo Türkülerle Türkiye İletişim Bilgileri

Radyo kanalının kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Radyo gerekli iletişim bilgilerini düzenlediği takdirde sayfamız güncellenecektir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!