Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Ülkü

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Ülkü

Ülkü Fm

Ülkü Fm

Radyo Ülkü Hakkında Bilgiler

Radyo Ülkü 1992’de Konya’da kurulmuş kalite kokan yerel radyolardan bir tanesidir. Yöre halkın ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini ön planda tutan yerel radyolar da kendi frekans alanlarında oldukça fazla dinleniyor. Ayrıca İnternet çağı ile birlikte radyoların sahip oldukları internet siteleri sayesinde radyolar seslerini tüm Türkiye’ye ve hatta dünyaya duyura bilmektedir. Bu anlamda dinleyici kitlesini sürekli artıran ve kaliteli yayıncılığı ile adından söz ettiren Ülkü FM de Konya genelinde dinleyicileriyle buluşuyor.

1992 yılında yayın hayatına başlayan Radyo Ülkü, kurulduğu günden bugüne benimsedikleri yayıncılık ilkesinden hiçbir şekilde ödün vermemiştir. “Halk bunu dinler”, “Halk bundan keyif alıyor” tarzı popüler kültürün dayatma söylemlerine inat halkın kültürel yapısı ve dini bütünlüğüne sahip çıkan, hiçbir şekle zarar vermeyen ve gelecek kuşakları yani çocukları eğitici bir yayıncılık anlayışı ile çizgisini korumuşlardır. Bu anlayış da Ülkü FM radyosunun Konya genelinde en çok dinlenen ve beğenilen bir radyo olmasını sağlamıştır. Öyle ki, 2010 ve 2011 yıllarında Konya Vizyon dergisinin düzenlediği bir ankette Ülkü FM en çok dinlenen ve beğenilen radyo seçilmiştir. Gönüllerin radyosu sloganına sahip olan Ülkü FM, gönüllerden gönüllere yolculuk kapsamında Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve Özgün Türk Müziği tarzlarında yayıncılık yapmaktadır.

Ayrıca, haber, kültür, açık oturum, şiir ve dini içerikli programlarla yayın akışı zenginleştirilmiştir. Radyo Ülkü, 1995 yılından itibaren ise Karatay Ülkü Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş bünyesinde dinleyicileriyle buluşmaktadır. Ülkü FM, Konya ve genelindeki dinleyicilere 100,1 frekansından ulaşmaktadır. Ayrıca canlı ve online olarak dünyanın neresinde olursanız olun sizlere ulaşan ve keyfinize keyif katan kanal tecrübeli kadrosuyla da ön plana çıkmaktadır. Teknolojinin tüm imkânlarını sonuna kadar kullanan kanal alanının lideri olmayı şimdiden kendisine bir harita edinmiş durumdadır. Kemikleşmiş dinamik ve atik kadrosuyla bu hedeflerine ulaşacak gibi gözüküyorlar. İnternet adresi ile canlı radyo yayıncılığı yapılmakla birlikte, pek çok kaliteli içerik girişi ile site zenginleştirilmiştir.

Siteden online istekte bulunulabileceği gibi ziyaretçi defteri ile radyo çalışanlarına mesajlar da iletilebilir. Siteye köşe yazarlarının ve haberlerin dahil edilmesi de siteyi haber sitesi formuna kavuşturmuştur. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer kanalımız ise Uludağ FM’dir. Bu kanalı da dinleyebilir keyfinizi bir tık üste alabilirsiniz.

Radyo Ülkü Frekans Bilgileri

Konya ili ve geneline 100,1 frekansından karasal yayını ulaştırmaktadır.Yöresel müziklerin durmadan çalındığı radyo ülkü sitemizden online olarak dinlenebilmektedir. Radyo Ülkü dinlemek için radyodinlesem.net’i ziyaret etmeniz yeterlidir.

Radyo Ülkü İletişim Bilgileri

Vatan Caddesi Selay İş Merkezi Kat:5 No:504
Selçuklu – KONYA
Tel: 0332 320 15 00

İletişim Adresleri ve Frekansları!