Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Vakit

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Vakit

Radyo Vakit

Radyo Vakit

Radyo Vakit Hakkında Bilgiler

Radyo Vakit, online olarak hizmet veren dini radyolar kategorisinde yayın yapan online internet radyosudur. Dini radyoların son yıllarda popülaritesini arttırması ile birlikte bu dalda hizmet veren birçok radyo kanalında kızışmalar yaşanmıştır. Kimisi sadece radyo bazında hizmet verirken, kimisi alanının dışına çıkarak sadece kar amacı gütmektedir.

Radyo Vakit ise, sadece hizmet için yayın yapan ve sürekliliğini sağlayabilmek adına yayın hayatını devam ettirebilmek adına, kendi alanı ile alakalı reklamlara yer vermektedir. Nitekim bu dalda böylesine yayın ve hizmet veren radyo kanalı parmakla gösterilcek kadar azdır. Vakit Fm online hizmet verdiği dini radyolar dalında önemli bir yerede sahiptir. Almış olduğu pozisyon ve hitap etmiş olduğu çevre neticesinde radyo kanalı dinleyenlerine ilahi şarkıları çalmaktadır.

En sevdiğiniz ilahi şarkıları bu radyo aracılığı ile sitemiz radyodinlesem.net üzerinden kesintisiz dinleyebilirsiniz. Bu kategoride hizmet veren bir diğer radyo kanalımız Bayram Fm‘ide bağlantı adresimizi takip etmeniz halinde dinleyebilirsiniz. Tasavvuf sohbetlerin yer aldığı ve ilahi şarkıların kesintisiz bir şekilde çalındığı Radyo Vakit yedi gün yirmi dört saat hizmetinizde.

Radyo Vakit Frekans Bilgileri

Radyonun frekansı yoktur. Kanal internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir.

Radyo Vakit İletişim Bilgileri

Web: www.radyovakit.com
Email: [email protected]
Telefon: 0 532 283 64 21

İletişim Adresleri ve Frekansları!