Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Radyo Van

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Radyo Van

radyo van

radyo van

Radyo Van Hakkında Bilgiler

Radyo Van, “Van’ ın Sesi” sloganı ile Van ili üzerinden bölgesel radyo yayınları yapmaktadır. Radyo Van, 97.0 Mhz yerel yayın frekansını kullanmaktadır. Radyo kanalı, Türkçe pop müzik başta olmak üzere karışık tarzda müzik eserlerini dinleyicilerine sunmaktadır.
En güzel Türkçe şarkıları kesintisiz çalan Van’ ın radyosu Radyo Van, seçkin müzik arşivi sayesinde dinleyenlerinin beğenisini kazanmayı başarıyor.
Güncel müzik haberlerine, günün gelişen olaylarına, Top 10 listesine ve daha pek çok konuda yayınlar yapan radyo kanalı bu özellikleri sayesinde her geçen gün daha çok dinleniyor ve gelişiyor.
Karışık tarzda çaldığı müzik eserleri sayesinde geniş kitlelere hitap etmeyi başaran kanal, hemen hemen her yaş grubundan dinleyici kitlesine hitap ediyor.

Dj Ercan, Dj Yunus, Dj Fatih, Dj, Sedat ve Dj CaMbaz ile günün her anını dolu dolu ve keyifle yaşamanıza olanak sağlayan Van’ın Sesi’ nde eğlenceli dakikalar siz, değerli dinleyicilerini bekliyor.
İnternet sitesi vasıtası ile canlı olarak şarkı isteği yapabilme olanağının mevcut olduğu Radyo Van’ da duymak istediğiniz şarkıyı radyo kanalından isteyebilir, kulağınıza en sevdiğiniz şarkıyı tek tık ile getirebilirsiniz. Öte yandan sevdiklerinize de şarkı armağan edebileceğiniz bu radyo kanalında, eşinize, dostunuza mutlu anlar yaşatabilirsiniz.

Radyo Van gibi yerel arenada faaliyet gösteren bir başka radyo kanalı da Radyo 73’ tür. Radyo 73, Şırnak ili üzerinden radyoculuk mecrasında yer almaktadır. Radyo kanalı, 93.6 Mhz yayın frekansını kullanmaktadır. Müziğin her türünden yayınlar gerçekleştiren radyo kanalı, özellikle Türkçe pop müzik şarkılarının en seçkin örnekleri çalan radyo kanalı bu sayede severek dinlenen bölgesel bir radyo kanalı olmayı başarıyor.
Türkçe pop müzik seven tüm radyo dinleyicilerinin severek takip edebileceği Radyo Van’ ın 97.0 Mhz frekansı ile ve Şırnak’ ın radyosu Radyo 73’ ü 93.6 Mhz frekansı ile bölgesel olarak geleneksel radyo yayınları ile takip edebilirsiniz. Ulusal yayın frekansı bulunmayan Radyo Van ve Radyo 73’ ü internet ortamından canlı olarak dinleyebilirsiniz. Sınırsız müzik yayınlarına, kesintisiz olarak erişim imkanı sağlayan internet teknolojisi sayesinde her an dinleyebileceğiniz bu iki radyo kanalını sitemiz aracılığı ile dilediğiniz an dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Radyo Van Frekans Bilgileri

97.0 frekansı üzerinden radyo kanalını Van ve çevre illerde canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!